50 ml Srebro Brezzračnim Črpalka Losjon Steklenico Brezzračnim za Nego Kože, Kozmetične Packng Steklenico 50pcs/veliko

Če želite manj kot 50pcs prosimo, kliknite na spodnjo sliko.

50 ml srebro brezzračnim črpalka losjon steklenico brezzračnim za nego kože, kozmetične packng steklenico 50pcs/veliko

50 ML Premer: kot 33.5 MM Višina: 143MM

30 ML Premer: kot 33.5 MM Višina: 112MM

15ML Premer: kot 33.5 MM Višina: 93 MM

Material:ABS+PP

Volumen :50 ml BARVA: Srebrna

Velikost Opis:

Velikost nudimo redno velikost evrope in ameriške stranke.če niste povsem prepričani o svoji šminka skodelico velikosti.prosimo, dobava šminka cev za nas, preden bi, se bomo prilagoditi plesni glede na točen pakiranje za zagotovitev plesni bo delo za vaš šminka cev.

Plačilni Pogoji:

DEPOZITNI/Paypal IN TT so vse sprejemljivo; Prosim, ne uspeha, preden se naše potrditev.bomo potrdili ladijskega stroškov glede na stopnjo posodabljanja!

Dostava Možnosti :

Smo poslali naše blago po EMS,DHL,UPS, o prevoznina stroški ,to je samo sklic , tovorni strošek je samo oblika, prosimo, posvetujte se s spletno storitvijo pred naročilom.ponavadi pravi tovorni bodo stroški nižji, kot samodejni format na spletu.preden postavite vaše naročilo, prosimo, preiskave nas ,si Bomo prizadevali, da vam ponudimo najboljšo ponudbo.po odpremo ,poslali vam bomo številko za sledenje.Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

Posebno Instructionn o ePACKET & EMS: Za vse stranke, ki bo izbral ePacket & EMS kot način dostave.prosimo, opozoriti na dostavo takrat, ko ste videli na spletu, ki je systerm automaticlly prikaže.ne 100% garancijo.to so odvisne od po meri potrditev effecient.včasih to lahko 20-30days ali celo več.ne sprejemamo vračila uporabo če ne morete priti v paket v času.če vam je mar za dostavo čas, prosimo izberite drugo express način, kot so DHL, FEDEX, ali UPS.hvala za vaše prijazno razumevanje!!!

Nazaj/Povračila:

Nikoli nismo sprejeli nobenega razloga za vračilo.Vračilo stanju, kot spodaj:

A. Proizvodi so poškodovani, ko kupec najprej odpreti omarice, fotografiranje kažejo, da prodajalec v 3days, bomo povračilo vrednost enkrat dobili pravi dokaz od kupca(v 3days, saj dobite kupce dokaz) B. Količina, ki je primanjkuje.Samo nam pokaže video, saj boste prvi odprto okno, nam kažejo, količine, štetje.Povrnili vam bomo trditev vrednost desno stran. (v 3days ker je dobil kupca dokaz).C.Če kupec dobili napačen element, prosim, pokaži nam fotografijo kot dokaz.Po tem, ko smo se dogovorijo o zahtevku, se vrnite nazaj k nam v 30days.bomo poslati pravilne postavke po dobite vrnjene artikle.Prav tako bomo poskrbeli za zamenjavo ladijskega stroškov.

OPOMBA: Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in številko naročila.Povrnili vam bomo celotno zmagovalno ponudbo znesek, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, po tako Kupec in Prodajalec prekličete transakcijo Ali express.lahko pa se odločijo za zamenjavo.

Povratne informacije:

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Za nadzor kakovosti naredimo osebno preveri za vsak predmet pred odpremo.Vse elemente, ki so 100% novih in pregledati.Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, preden nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Upamo, da se razvije močan, dolgoročen, vzajemno koristen odnos z vami.

30 ml Galvanizacijo srebro brezzračnim črpalka losjon steklenico US$ 125.00 /veliko

kos / veliko

15ml Galvanizacijo srebro brezzračnim črpalka losjon steklenico US$ 112.00 /veliko

kos / veliko

Oznake: brezzračnim buse, zelena brezzračnim, mala brezzračnim, električni brezzračnim, flacon brezzračnim, ponovno napolniti brezzračnim, dodatek brezzračnim, hyvst brezzračnim, 6 brezzračnim, ameriški brezzračnim.

• barve: SREBRNA
  • Številka Modela: YN-50
  • Velikost: Height
  • W: 52g