AI Človekovih Auto Tracking 3MP PTZ Wifi IP Kamera H. 265 Prostem Brezžična Kamera ONVIF Avdio Smart Svetlobe Varnosti CCTV Kamere Standardna vrata funkcije, podpira ONVIF protokol; Podporo 3D humanoid odkrivanje, inteligentni sledenje; Podporo dvojno svetlobo funkcijo, zaznavanje gibanja sproži na belo svetlobo; Podporo gibanja zaznavanje alarm,Samodejno sliko, pritisni in ko nenormalno je našel; Vgrajen mikrofon in zvočnik funkcijo, lahko uresniči dvosmerno glasovno interkom; podporo celotno sinhroni poudarek; Podporo IP66 vodotesnosti, ki se uporablja za več različnih scenarijev; Podporo 256 prednastavljenih, enostaven za obdelavo različnih scenarijev; TF kartice podpira do 128G in podpira cloud storage; Podporo AP hotspot funkcijo, lahko uresniči oprema za neposredno povezavo off - line spremljanje; Inteligentni glasovni poziv, eno-gumb za povezavo, preprosto upravljanje; Zunanje 5db,WIFI dvojno anteno, stabilno informacije, harmonično in lep videz; Kovinspredaj obraz, primeren za različne aplikacije scenarijev;

Package Vključitev

1* Fotoaparata 1* Globina Vrečko 1* Uporabniški priročnik

( Napajalnik + SD Kartica je dodatna oprema)

Samodejno Sledenje Fotoaparat se Bo pomaknil do sledite predmet ali ljudmi, katerim odmor v zaznana območja , bi to lahko pomagalo, ki jih posnamete več podrobnosti, če ga ne pogleda v kamero.Ai Humanoid Odkrivanje Smart Ai Odkrivanje funkcij , podpora za mešanje, linija, površine, dvosmerni pretok odkrivanje, za človeški obliki, enostavno nastavitev v Aplikaciji .Smart Tri Noč Načini Vgrajen 4Pcs Bela LED in 4Pcs IR LED .Monitor premikajočih se predmetov, samodejno osvetlitev.To je impresivno malo orožje proti kriminalu .Fotoaparat lahko kažejo barvita vizija ponoči preveč , obstajajo tri noč načini za vas, da izberete .

Dvosmerni Audio, Vgrajen mikrofon in zvočnik / po Meri novih zvočnikov z glasno prostornine .Lahko govori, da je kdo bliža fotoaparat ( nekdo Opozori, da pustite vaš dom ) P2P Oddaljeni Dostop/Multi-User Delijo isto Vizijo z vaše družine , naj vas vse zaščito in bodite bolj pozorni na svoje hiše.P2P tehnologije vam lahko ogledate v živo položaj vašo hišo kjerkoli ste , samo z P2P računa na app preko Pametnega telefona ali tabličnega računalnika .PTZ Daljinski upravljalnik Vrti 270° Vodoravno in 100° Vertikalno .Nadzirate lahko to v ICSEE app neposredno, kadar hočeš in kjer koli ste .SD & Cloud Storage 30-dnevno Brezplačno oblak shranjevanje in Max 128G SD Snemanje ,varnost podatkov je bolj stabilen .Če želite, da z uporabo Storitev v Oblaku, morate samo za to plačati , če jih ne potrebujete za uporabo , se bo previjanje ustavilo samodejno, ko ne boste plačali za takso .AP Način (Neposredna Povezava), Če naprava ni v neposredni povezavi (AP) načinu, pritisnite gumb za Ponastavitev trikrat vnesete neposreden način.Najbolj naprava bo glas" vnesite neposredno povezavo način".Brezžično/Žično Povezavo, ki Jo lahko izberete priročno povezave, kot želite .Včasih morda samo še en način za priključite fotoaparata , ne skrbite , ta fotoaparat podpira brezžične in žične povezave hkrati.Podpira ONVIF Podpira onvif protokol, se lahko priključi na tretje osebe NVR centralizirano upravljanje fotoaparata.Vse naše NVRs za IP kamere, ki bi lahko delali s to Kamero .IP66 Nepremočljiva / Dustproof fotoaparat ohišje je izdelano iz kakovostne ABS plastike , ki je nepremočljiva, ne prepuščajo in prah-dokaz.To je primeren za vsako okolje .

Oznake: kamera smart wifi, tptek ptz kamere, fotoaparat pir xmeye, glavo tracker, sledenje ptz, dahua auto tracking ptz ip kamere, kamera ptz brezžični, dahua lpr, tipkovnica ps2, ip ptz.

• Vrsta: IP Kamera
  • Podprte Mobilne Sisteme: ios
  • Tehnologija: Infrardeči
  • Ohišje Material:
  • Stiskanje Video Format: H. 265
  • IR Razdalja(m): IR Razdalja(m)
  • Delovna temperatura:
  • Shranjevanje: 128G
  • Dimenzije (L x W x D)(mm): /
  • Funkcija:
  • Audio Izhod: Vgrajeni MIKROFON
  • Povezovanje: Wifi