LED Neto Luči 110V/220V Poročno Dekoracijo Božič Pravljica Niz Luči Počitnice Festival Multi Prostem Vrt Lučka

Specifikacija: Ime izdelka: LED Neto Očesa Niz Luči Velikost: 1000CMx800CM 2600 LED 600CMx400CM 880 LED 300CMx200CM 200 LED 150CMx150CM 96 Lučka LED Barva: Bela/Topla bela/Multicolor/Modra Volatge: AC 110V/220V Vtič: EU Plug/NAS Plug Način delovanja: 8 Načini krmilnik Nepremočljiva:Yes LED življenjska doba:50000 ur Garancija: 1years Certificiranje: CE, RoHS Package: 1 Kos Led Neto želo svetlobe Nepremočljiva:Yes ( Opomba: nadzorni polje in Vtič ni vodotesen) Prilagodljivih Načinov : 1.Kombinacija 2.V Valovih 3.Sequential 4. Slo glo 5. Preganja/Flash 6.Počasi Zbledi 7.Svjetlucati /Flash 8.Enakomerno Na Specifikacija: Luči niz je dež-dokaz, ampak plug in krmilnikom se ne-nepremočljiva,vas morala zaščititi, jih dobro, ko jih uporabljajo zunaj.Neposredna povezava 220V napetost.To ne zahteva transformatorja.Super svetla in odlična dekoracija za zabavo,Poroko, soba, vrt, dom in Božič.Počitniški dom steno Backgroun Dekoracijo Paket Vključuje: 1 KOS * Niz LED Luči

Plačilo 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije,TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor depozitni . 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova plačila mora izpolniti v roku 3 dni.Shippmet 1. Dostava po celem svetu. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.Vračilo 1.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Ni izjem!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev. 3. Povrnili vam bomo vaše celotno zmagovalno ponudbo znesek, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, po tako kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.Povratne informacije Smo vzdržujejo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, preden nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!Hvala!

Oznake: pregleden led luči, angel blazino, dekorativne svetilke rese, garland očesa, 450LM, vrtna svetilka, na prostem led linije, 5mm led, zunanja led, počitnice stranka razsvetljavo.

• Je Svetil Vključeni: Da,

Fomina1958
2021-01-04
wrong size for that price!!! i ordered 2*3 size and recieved 1.5*1.5

10 20 40 LED Garland Kartice Foto Posnetek Led Niz Vila Luči Baterija Upravlja Božični Venci Poročno Dekoracijo Valentines 10 20 40 LED Garland Kartice Foto Posnetek Led Niz Vila Luči Baterija Upravlja Božični Venci Poročno Dekoracijo Valentines Opisi izdelkov: -En gumb delovanje modela, je bolj priročen za uporabo. -Super Svetle in Nizko porabo Energije. -Polprevodnikov čip svetlobe, se preloma,-dokazilo in shake-poof. -Je primeren za dom, hotel, garaža, avtomobil,
Nove Pravljice Garland RGB 16 Spreminjanje Barv Led Niz Luči 5m Baterije Daljinski upravljalnik Božič Prostem Dekor Stranko Poroko Svetilke Nove Pravljice Garland RGB 16 Spreminjanje Barv Led Niz Luči 5m Baterije Daljinski upravljalnik Božič Prostem Dekor Stranko Poroko Luči Iver Žice Dolžina: 5m LED številka: 50LEDs Napajanje Voltager: 3*aa baterije Barve: 16 barvni spreminjanje orking Temperatura: od-20-60 stopinj centigrades Žice material:
APP Oddaljen Nadzor LED Zavesa Svetlobe, Ledenica Niz Božič Elf Svetlobe Garland Prostem svate, Božični Okraski APP Oddaljen Nadzor LED Zavesa Svetlobe, Ledenica Niz Božič Elf Svetlobe Garland Prostem svate, Božični Okraski, Funkcijo: 1. Izdelek je nizko napetost, lučka niz je rabljena, svetilke kroglice ne razpoka, in lučka niz je nepremočljiva 2 lučka kroglice ne vročine, ne toplote, se lahko dotakne 3. Varno, prilagodljiv, preprost in hiter, da delujejo 4.
LED 220V EU Ledenica Niz Luči Božič Pravljica Luči garland notranja Zunanja Dom Za Poroko/Stranka/Zavese/Vrtni Okras LED 220V EU Ledenica Niz Luči Božič Pravljica Luči garland notranja Zunanja Dom Za Poroko/Stranka/Zavese/Vrt Dekoracijo tehnični podatki: Ime izdelka: LED Zavese Ledenica Niz Svetloba, Temperatura, Barva: Toplo Bela / Multicolor / Hladno Bela Dolga življenjska doba: Več kot 50000 ur.Nepremočljiva stopnja: IP44 Napetost: 220V Vrsta Vtiča: EU Plug WithTail
BEIAIDI 5*2M 10*2M Sončne Baker LED Niz Vila Svetlobe Sončne Drevesa, Trte, Podružnica Niz Prostem Božično Razsvetljavo Garland 1. Mi bomo na splošno nadaljuje naročila v roku 24 ur, ko je prejel plačila. 2. Kitajska post navadne majhne paketni plus in China post registriranih air mail traja ocenjena 15-60 dni. 3. Priporočene pošiljke: www.pgd-zalog.si standardna dostava--bolj stabilno,varnejši. 4. Nudimo tudi express shippings, kot so DHL, UPS, EMS, itd, vas prosimo, da nas kontaktirate,