MODRA ŽIVALSKEM vrtu 500/1000 Depilacijska Vosek Bean Pelete Vroče Film Trdi Vosek Bean Za Telo, Bikini Obraz Odstranjevanje Dlak Ni Trak Voskanje Značilnosti:

Brez dlake odstranitev papirja, neboleč, anti osebe, hiter učinek.

Specifikacije:

Slog: depilacijska vosek

Poreklo: Kitajska

Enota: vrečko

Neto teža: 500/1000 g

Depilacijska delov: roke, noge, obraz, pod pazduho

Tip:Čokolada,Sivke,Kamilice,Jagoda,Čajevca,Medu,Črni,Zeleni Čaj,Rose,Smetana

Opombe:

1. Zaradi različnih spremljanje in svetlobni učinek, dejanske barve artikla se lahko nekoliko razlikuje od barve, je pokazala na slike.Hvala!

2. Prosimo, dovolite 1-3cm merjenje odstopanja zaradi ročnega merjenja.

1 vrečko x Vosek Fižol

Pošiljko

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

Vrnitev & Vračilo

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!

Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Garancija

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA ELEMENTE S

VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.pgd-zalog.si!

Povratne informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: vrečko čebule, cera trdi vosek fižola 1 kg, trak vosek, film vosek, depilacijska mi, brazilski vosek, bikini vosek, bean trdi vosek, modra živalskem vrtu glavnik, depil vosek.

• NETO WT: 500/1000 g
  • Številka Modela: Depilacijska vosek bean
  • Za Posebne Namene, Kozmetična: No
  • Sestavine: Vosek Bean
  • Spol: Ženski
  • Proizvodnja Licenco: --
  • Vonj: Drugo

DIMANAF Ženske Plus Velikost Dolgo Denim Kavbojke Ženske Hlače Letnik Modra Trdna Harem Širok Noge Hlače Visoko Pasu Jeseni Svoboden 2018 DIMANAF --Velikost Grafikona Ni lahko biti 2-3 cm napako.Upam, da boste razumeli. hvala velikost --(cm) Pas Boki Spredaj Dvig Zadnji Vzpon Stegno Hlačnice Dolžina ena velikost 84 110 - - - - 100 ena velikost 84 110 - - - - 100 ena
10x Trobenta Popravilo Delov Položaja Vijaki za Glasbila Pribor Opis: Komplet 10 Trobenta Popravilo Delov Položaja Vijaki za Glasbila Pribor 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Primerni za trobento zamenjava in popravilo Lepe craftsmanhsip, priročen za uporabo Potrebni deli za zamenjavo Velikost Grafikona: L: Pribl. 25 mm/0.98 palčni Premer: Pribl. 4
UMGODLY Moda Luksuzne blagovne Znamke Polno Mikro Kubičnih Cirkonij Srce Oblika Stud Uhani za Ženske Modni Yao Chen Zbirko Nakita Značilnosti: Nova in visoke kakovosti. Najboljše darilo za vaše prijatelje in sebe. Zelo individualizirati, naj vas tide na enkrat Divje, osebnost, zelo priljubljena Barva: Oksidacija Črna,Posebno Pa lahko vodijo za dolgo časa Material: Baker + Kubičnih Cirkonij P ackage Vključeni:opp vrečko 1.