SC Moški LC Ženske posamezno Mode Fiber Optic Hibridni Optični Adapter Pretvornik

Opis:

Ta SC moški LC ženski svjetlovodni tok je vlaken-vgrajeni adapter za priključek, ki se uporablja za preplete in spojka med fiber optics.To lahko prilagodijo priključek vmesnikov za nove opreme, nadgradnjo distribucijskega plošče in več.

Značilnosti:

1. Nizko izgubo vstavljanja.

2. Visoka natančnost in dobra igra za družino.

3. Veliko zanesljivost in stabilnost.

4. Lahki wit v majhni količini, enostaven za uporabo.

5. V glavnem uporablja za telekomunikacijsko omrežje, ethernet omrežja in optične komunikacijske opreme.

Specifikacije:

Adapter Tip: SC Moški LC Ženski

Vstavljanje Izguba: ≤0.3 dB

Delovna Temperatura: -40℃~+75℃

Temperatura Skladiščenja: -40℃~+85℃

Skupna Dolžina: 4,7 cm/1.85 v

Teža: Pribl. 4g

Package Seznam:

1 x svjetlovodni Adapter

O POVRATNIH INFORMACIJ:

Če ste zadovoljni z našimi izdelki, Pls, da nam 5 Zvezdic

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo, da reši vsak problem in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Mi vam bo dala pozitivne povratne informacije po prejemu plačila.Če ste nezadovoljni s svoje predmete, se prosimo obrnite na našo Customer Service.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

PLAČILO:

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O LADIJSKI:

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno.

9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala

VRNITEV IN REF U ND:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov, če prod u ct (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Oznake: hicapa svjetlovodni, teleflex laryngoscope svjetlovodni rezila, wiedamark svjetlovodni, bor svjetlovodni, kika svjetlovodni, glenair svjetlovodni, optelecom svjetlovodni, renault laguna svjetlovodni, kexint svjetlovodni, pero svjetlovodni.

• Številka Modela: Svjetlovodni Adapter
  • Blagovna Znamka: WALFRONT
  • Uporaba: Komercialni Proizvodnji
  • Vrsta: Drugo