XGZ Anime Rick nedrsečo Gumo MousePad Velike Zaklepanje Rob Hitrost Igralec Gaming Mouse Pad za CSGO Dota 2 Laptop Notebook Desk Mat

5823 Značilnosti:

1.100% Čisto Nov

2.Lahko Okrasite Namizje z Miško in ustrelil.

3.Lepe Barve Natisnjene na Mouse Pad

4.Visoke Kakovosti,Narejena iz Mehke Gume Materiala & Gladke Tkanine

5.Velikost:XL 900*400MM/800*300 MM/700*300 MM/600 X 300 MM (Odklon razpon:1-3cm)

6.Več Kot 10 Slik na Voljo,če želite vedeti,plz sporočilo nam!

Paket vključuje: 1 * mouse pad mat (ne, vključno z miško in tipkovnico ) Opomba Funkcije:

1.100% Čisto Nov

2.Lahko Okrasite Namizje z Miško in ustrelil.

3.Lepe Barve Natisnjene na Mouse Pad

4.Visoke Kakovosti,Narejena iz Mehke Gume Materiala & Gladke Tkanine

5.Velikost:XL 900*400MM / 800*300 MM/ 700*300 MM/ 600 X 300 MM /290X250MM Vseh Velikosti s Črno Zaklepanje Edge (Odklon razpon:1-3cm)

6.Več Kot 10 Slik na Voljo,če želite vedeti,plz sporočilo nam!

Paket vključuje: 1 * mouse pad mat (ne, vključno z miško in tipkovnico ) 7.Mi lahko prilagodite katero koli sliko.Lahko obrežete vseh velikosti mouse pad.Lahko nas kontaktirate, če jo potrebujete.Če kupite več.Prosimo, obrnite na našo customer service.Vam bo veleprodajno ceno.

Fotografije Kažejo

Prosimo, pozorno preberite pred nakupom

1. Miško pad pripada visoko temperaturne toplotne prenos, in površina mouse pad je krpo in je zrnje.Tako jasnost in svetlost mouse pad niso tako dobri, kot z računalniško grafiko.

2. Miška ploščica je natisnjena po več kot 200 stopinj visoke temperature.Samo prejel gume okus bo nekoliko večji, ga postavimo v hladen in zračen kraj za nekaj dni, ne bo imel okus. 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Oznake: csgo karambit, dragon ball mouse pad, mouse pad, anime desk mat, plumbus igrača, dota 2 mat, smešno mousepad, mouse pad vesolja, gel za mousepad anime, brezžične miške.

• Slog: Anime / Igre / Živali / Art
  • Ime: Mouse pad / tabela mat / preproga mat
  • Primerno mesta: Domov / Office / Na Prostem
  • Blagovna Znamka: XGZ
  • Izdelkov Stanje: Park
  • Paket: Da,
  • Material: Gume
  • Spodaj materiala: Gume
  • Velikost: 30X60/30X70/40X80/40X90CM
  • Številka Modela: 1
  • Površina Materiala: Natančnost tkanje krpo

Eko styler styling gel oljčno olje 235 ml DescriptionIt je izdelan z 100% čistega oljčnega olja.Oljčno olje pomaga lasišče naravno uravnavajo svoje vlažilne sistem, pritegnejo vlago in ohranja, medtem ko nadzor frizz.Delam za vse vrste las.NAČIN USEApply na suhe ali mokre lase.Delo želeno količino skozi lase in ustvarite želeni slog.
Motorno kolo keramike Spredaj / Zadaj Zavore Blazine Za BMW F700 GS F700GS 2011-2017 F800 F800GS F 800 GS Adventure 2008-2017 Poreklo Kitajska Materiala, Keramike Količina Izbrati glede na potrebe Barva Rdeča Stanje 100% Čisto Nov Pakiranje OPP Opremljanja Za BMW: F 700 GS 2011-2017 F 800 GS 2008-2017 F 800 GS Adventure 2012-2017 F 800 GS (30 Let GS) 2011 F 800 GS Trojno Black 2012 F 800 GS Trophy 2012 1.uvozne dajatve,davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno
Mačka Postelj Okno Vgrajeni Ostriž Za Mačke Mačja viseči mreži Les Polica Pet Plezanje Visi Postelj Podpira do 20 kg Paket Je Vključeno: 1 xPet viseči mreži, Set (potrebno namestiti sami) Specifikacija: Nove Blagovne Znamke Okvir Material: Plastika Velikost: Cca. 55 cm x 35 cm Podpira do 22 kg Barva: Kot slika prikazuje Značilnosti: Namesti se v nekaj sekundah, da vse čisto in niso porozne površine,
Baby Girl Obleke Bodysuits+Glavo Novorojenčka Malčka Poletje Marjetica, Natisnjena Bombaža, Za Malčke Dekliška Oblačila Iz Enega Kosa Jumpsuit Baby Girl Obleke Bodysuits+Glavo Novorojenčka Malčka Poletje Marjetica, Natisnjena Bombaža, Za Malčke Dekliška Oblačila Iz Enega Kosa Jumpsuit Specifikacije : Slog:Modno Material:Bombaž,Lan Rokav Dolžina(cm):brez Rokavov Ovratnikom: Kvadratni Ovratnik Spol: Ženski Vzorec Tip:Cvetlični Blagovna
Prenos Kabel/Dodatek za Insta360 ENEGA X in ENEGA obleko za Android /iOS Različica V Polje Android Različica : Mikro-USB na USB Tip-C kabel x1 Mikro-USB na Micro-USB kabel x1 iOS Različica : Mikro-USB na Strele kabel x1