• ANSHILONG ZA 4,3

ANSHILONG ZA 4,3" TFT LCD Avto Pogled od Zadaj Rearview Mirror Monitor s Posebnimi Nosilec 640*480 Ločljivost 2-KANALNI Video Vhod

4.3" TFT LCD Avto Pogled od Zadaj Rearview Mirror Monitor s Posebnimi Nosilec 640*480 Ločljivost 2-KANALNI Video Vhod

Opis izdelka:

Velikost zaslona: 4.3 palčni

Zaslon: TFT LCD

Ločljivost: 640*(RGB)*480

Svetlost:480cd/m 2

Kontrast: 300:1

Poraba: (pls preverite nosilec za vaš avto in poskrbite, da naše relativno nosilec deluje za vaš avto pred oddajo naročila):

Package Vsebina:

1 x Avto vzvratno ogledalo monitor

1 x Video kabel in Napajalni kabel

1 x Bonus Žice Pokrov (samo nosilec#1, #2, #3 s tem)

1 x angleški priročnik

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Čas Dostave:

Ponujamo 1-mesečno brezplačno zamenjavo.Kupci lahko zaprosi za zamenjavo v roku 15 dni od vašega prejema izdelka.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.

Ponujamo tudi 12-mesečno brezplačno vzdrževanje.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.

Če se kateri koli del je potrebno, da se nadomesti, kupec je treba tudi plačati stroškov delov, ki se zamenjajo.

Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Oznake: strešni nosilec za monitor super, avto monitor nalepka, android vzglavnik, avto ogledalo monitor, strehe tv, vzvratno ogledalo watch, 7 rearview monitor, zaslon lcd, 1 avto nagib zaslona, 7 palčni avto monitor.

• Element Teža: 900g
  • Velikost Zaslona: 4.3"
  • Postavka Vrsta: Avto Monitorji
  • Vrsta Materiala: plastika+kovine