Ročno Mens Srebro Zultanite Obroč, Človek 925 Srebro Ročno Ovalne Zultanite Obroč

Zaradi tehničnih težav system pravi, da ne kodo za sledenje, vendar pa bomo uporabili DHL Express za naše Pošiljke in lahko damo kodo za sledenje za pošiljanje sporočil.Ni problem o tem.Ko vaš element pošiljajo svoje kode za sledenje, ki bo sended za vas.Prosimo, preverite mapo "prejeto".Material: 925 sterling srebrna Prevleka: rodij pozlačen Glavni kamen: zultanite gemstone Kamen širina: 14.04 mm Kamen, višina: 19.15 mm Obroč teža: 10.7 g želite doseči veliko vzorcev in plemeniti občutek v rokah?Če je odgovor da, moški prstan, ki ga iščete, je prav pred vami.Naši edinstven in popolnoma ročno zultanite moške obroč bo vedno prinesel ven in pritegniti pozornost.Značilnosti čudovito zultanite kamen, ki spreminjajo barvo glede na vire svetlobe ponujamo vam drugačen in neverjetno doživetje v vsakem trenutku dneva.najbolj plemenito obroč, da je človek lahko obrabe je to edinstven design.Delamo vsak dan, da bi dosegli to edinstveno obliko, da boste čim prej.Izpolnjujejo TurquazJewelryArt z edinstveno kakovost v zultanite moški prstan modelov.Naši izdelki pridete s čudovito srebrno craftmanship in odlično 18k zlato plating.Posebno rodij prevleka se uporablja za naše obroči, da bi povečali vašo izkušnjo.Prstan, ki je oživela okoli Pravokotne posebne rez zultanite kamen s čudovitim ročno delo vas čaka.Ne bo prepozno, da bi izkoristili svoj obroč.So to zdaj! *informacijski fotografije, narejene v računalniškem okolju.Za to, daje idejo o tem, kako kamen izgleda v različnih svetlobnih virov.barve se lahko nekoliko razlikuje.Ročno Mens Srebro Zultanite Obroč, Človek 925 Srebro Obroč, Zultanite Prstan, Srebrne Ročno Pravokotne Zultanit Obroč, 925 Sterling Srebro Moške Obroč Material, Srebro, Zlato, Zultanite Gemstone TurquazJewelryArt je bilo delo za 100% zadovoljstvo svojih strank od svoje ustanovitve.

Naše blagovne znamke, je eno od vodilnih podjetij v panogi ročno izdelan poseben načrt dragoceni kamen obroči.Naša prednostna naloga je zagotoviti, da so naše stranke so najboljši izdelek v najhitrejši možni čas.Za ta namen bomo uporabili brezplačne dhl express dostava za vse naše izdelke.Trudimo se, da bi svetu, ki vas najhitreje.Ali ste pripravljeni, da greste na potovanje skozi bleščečo svet dragih kamnov?

TurquazJewelryArt je pravi naslov za vas. 100% zadovoljstvo strank, hitra dostava, odlična srebrna izdelave, s finest handmade modelov, čudovito dragih kamnov in še veliko več veliko značilnosti, ki vas čakajo.Ne zamudite!

Oznake: 925 obroč srebrna, sr2ez, 925 srebro obroč moških krog, peking university, Srebro 925, srebro 925 tanzanite obroč moški, replika, srebrni prstani, zultanite človek, obroč tanka prst dekle, molitev obroč.

• Postavka Vrsta: Obroči
  • Blagovna Znamka: TurquazJewelryArt
  • barva spreminja, zultanite: rdeča,zelena,rjava,vijolična
  • Kovine Tipa: SREBRNA