Novo 1yard retro slogu poliester očesa ljubezen vzorec vezenje modno krilo čipke tkanine Pregleden til čipke za poročno obleko

Opis: 1. Lep očesa tkanine, čipke embelishment 2. Mehka in Romantična.Ta svež čipke tkanine, ki je kot nalašč za poroko, družico,stranka obleko, dolls obleke, oblačila, zavese, doma dekor ALI...karkoli si lahko sanje gor. 3. Širina : Cca : 130 cm 4. Material: polyster 5. Barva: kot na sliki kažejo, 6. Ta seznam je za 1yard ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Opomba : Pls omogoča, da se nekatere napake velikost zaradi velikosti ukrep z roko Pls omogoča, da se nekatere razlike na barve zaradi razsvetljave in zaslon razlika !Hvala za nakupovanje in lep dan, za vedno !Dostava: 1) Nalogi bodo obdelani v roku 2 delovnih dni, ki jih prejme za plačilo .Pošiljanje paketov Po pošti air mail,potrebuje približno 15-25 dni, da v večini držav, vendar v Braziliji, Belorusija, Čile, Fidži, Italija, Mehika, Rusija, Ukrajina, držav v Južni Ameriki potrebovali več dni, morda 30-60 dni.Stranke iz ZDA lahko dobite blaga v roku 20 delovnih dni.Ladja vaše naročilo za express,kot so DHL, Fedex,Aramex traja približno 4 delovne dni za dobavo!Plačilo: 1) Vse plačilo je zaščitena z Depozitni ter vaše celotno plačilo mora biti prejeli v roku 3 dni. 2) Plačilo je samo sprosti, ko potrdite dostavo.Povratne informacije: 1), Kot je vaše mnenje je zelo pomembno za nas, prosimo, vzemite si nekaj minut časa in pustite, pozitivne povratne informacije, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve.Prav tako bomo naredili enako za vas ASAP.Hvala! 2), Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, preden ste zapustili negativno ali nevtralno mnenje.Bomo poskušali naše najboljše, da odpravite težavo, in da izpolnjujejo svoje potrebe.Pišite nam: 1) Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, pustite nam sporočilo na www.pgd-zalog.si ali nam pišite. 2) Smo iskreno upam, da boste lahko našli tisto, kar vam je všeč tukaj in da prijatelji z vami.Hvala za vašo podporo!Lep dan!

Oznake: dobbi je brezplačna, barkcloth, očesa tkanine lada, forme za okna, vezenje tkanine očesa, bombažne tkanine, retro, poletje obleko vezalke, celotno vezene tkanine, srebrna tkanina šotor, tkanine, čipke.

• Tehnika: Tkanine
  • vzorec: Vezene
  • Slog: dobby
  • Podpora Debelo: Da,
  • Material: 100% Poliester
  • Širina: about120-130cm
  • Številka Modela:
  • Ime Izdelka:
  • Primerno za:
  • Oblikovanje:
  • Antilop Tkanine Vrsto: NOBEN
  • Vrsta Izdelka: Druge Tkanine
  • Vrsta: Tkanine, Čipke
  • Funkcija: Dihanje

KaKasHi Thebest
2020-08-16
la tela es preciosa, igual que en la imagen y se ve de buena calidad, los corazones están bordados. llegó rapidísimo, no me comunique con el vendedor pero no hizo falta porque el paquete estaba aquí. enseguida.

FOTEK SP-08N originalna Bližine Stikalo NPN FOTEK SP-08N originalna Bližine Stikalo IZDELAN NA Tajvanu
16.8 V Električni Obrezovanje Škarje 45mm Brivnik Vrtni Rezalnik Vej Pruner Škarje Akumulatorske Brezžične Litij-Rezalno Orodje Ime : 16.8 V Akumulatorska Električna Obrezovanje, Škarje za Veje Rezalnik Vrt Orodje Opis Izdelka Material: Akrilonitril Butadien-Stirena (ABS) + lita jekla glavo Barva: rdeča Obrezovanje, Škarje za Max Strižna premer: 45 mm, Primerna za obrezovanje okoli 25 mm, premer ali pod Nazivna napetost: DC16.8V Nazivna moč: 150W Nazivni tok: 10.0 Stop točka trenutna
Chamfer okvir miter videl 45 stopinj rezanje podporo gori keramične ploščice rezalnik sedež za pnevmatski električni rezalnik Prirezani body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px;
Vintage Kravje Usnje Ključa Imetnika za Moške Rjava Zadrgo Ključa Imetnika Gospodinja Tipke Organizator Avto Ključ Imetniki Torbica Vintage Kravje Usnje Ključa Imetnika za Moške Rjava Zadrgo Ključa Imetnika Gospodinja Tipke Organizator Avto Ključ Imetniki Torbica Funkcija: Ta ključ držalo je narejeno iz kravjega usnja.Zdi se, trdo in hladno.Lahko pridržite in obdržati vaše kartice tipko. Material: crazy horse usnje(100%pravega usnja) Barva: rjava Velikost: