Silikonski Nastavljiva Trak Manšeta Zamenjava za SUUNTO 5 Pametno Gledati

Silikonski Zamenjava Watchband za Suunto 5 Trak Zapestni Trak Watch Dodatki

Značilnosti:

Zmerno mehkobo, udobno nositi.

Minimalističen design, stil, naredi vaše življenje preprosto pa ni preprosto.

Velikost je mogoče prilagoditi glede na stanje posameznika zapestje.

Specifikacije:

Material: Silikon

Barva: Bela, Črna, Rumena, Rdeče Rose, Rock Cyan

Velikost izdelka: 215*33*5 mm/8.46*1.30*0.20"

Uporablja modele: za Suunto 5 watch

Opombe:

1. Tam se lahko rahlo velikost odstopanja zaradi ročnega merjenja, različne merilne metode in orodja.

2. Slika morda ne odraža dejanskih barve element, ki zaradi različnih fotografiranje svetlobe, kota in monitor.

1 X Watch Band (oglejte si NISO Vključene)

[relateproductdetail/]

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Če niste zadovoljni s točko, ko ga boste prejeli,prosimo, vrnite se vrnili v roku 10 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Obrnite se na nas, preden boste vrnili.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje in posebni razlog za vrnitev.

3. Povrnili vam bomo ste polni denarja,upone prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, ki spadajo.

4. Če je predmet, ki je poškodovanih med prevozom ali ne morete uporabljati običajno,prosimo, pišite nam pravi, da so fotografije predmetov in povrnili vam bomo denar.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: suunto watchband, smartwatch, sunto zapestnica, suunto, plus pametno gledati, jw quartz, trak suunto, sunnto watch, moški gledajo, fenix 6 kovinski.

• Številka Modela: Watchband
  • Postavka Vrsta: Watchbands
  • Dolžina Pasu: 22 cm
  • Zaponko Tip: Sponke