• Natural Stone Orange Morski Sediment Jaspers Krog Svoboden Distančnik Kroglice Za DIY Nakit, Izdelava Zapestnica 15

Postavke Ime: Natural Stone Orange Morski Sediment Jaspers Krog Svoboden Distančnik Kroglice Za DIY Nakit, Izdelava Zapestnica 15" Pick Velikosti 6 8 10 mm

Opomba: kroglice lahko so rahlo barvo in velikost razlika.mi v glavnem prodajajo naravni kamni,ročno ali strojno brušenje, težko je biti enaki.Prosimo za razumevanje, preden se odločite za nakup.Če ne boste zadovoljni,nam da rešitev za vas.

1), Če bi vrednost več kot $10,elemente, ki bodo brezplačno dostava po Kitajskem Post Registriranih Air Mail ali Epackt.

2), Če bi vrednost pod $5,elemente, ki bo brezplačna dostava prek Gospodarskega Air Mail.

3), Če bi vrednost več kot $150, elemente bo brezplačna dostava preko DHL,EMS,Fedex,TNT express dostava.

4), Da več kot 500 evrov, se lahko obrnete na nas, mi vam bo dala neverjetno popust.

1) DOSTAVA po celem SVETU.. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2) Naloge, ki se obdelujejo v 3-7 dneh po plačilu preverjanje. 3) Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslovi se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4) STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 5) Če je niste dobili vašo pošiljko v roku 30-60 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 6) lahko spremljate številko za sledenje na http://www.17track.net/zh-cn ali lahko vidite informacije o sledenju pod orderonline.Vzdržujemo visoke standarde odličnosti 5 ZVEZD, in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!

Vaš Satisfication in Pozitivne Povratne informacije so za nas zelo pomemben.Če imate kakršnakoli vprašanja,prosimo, fell prosimo, da nas kontaktirate, preden ste nam nevtralne ali negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vaše težave.

Oznake: bron cev distančnik kroglice, noge distančnik, zapestnice turkizno, ročaj distančniki, srce oblike kamna, micanga kit, morska želva človek zapestnica, gemstone kroglice ab, noge, jasper rdeča.

• Postavka Obliko: Okroglo Obliko

Good quality stones. Fast delivery. Recommend
Niknikola6
2021-01-21
Does not match the color in the photo
Playa Chick92
2021-01-22
Parfait
Zakrevskaya8901
2021-01-21
Of the 8 positions that only bought three correspond to the color in the photo, the rest put other stones
Egorov Oleg
Thank you OK

FOTEK SP-08N originalna Bližine Stikalo NPN FOTEK SP-08N originalna Bližine Stikalo IZDELAN NA Tajvanu
Chamfer okvir miter videl 45 stopinj rezanje podporo gori keramične ploščice rezalnik sedež za pnevmatski električni rezalnik Prirezani body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px;
Domače Pisarne V Mirovanju Škatla Za Shranjevanje Svinčnik Imetnik Namizja Za Shranjevanje Majhnih Pripomočkov Za Zbiranje Set Domače Pisarne V Mirovanju Škatla Za Shranjevanje Svinčnik Imetnik Namizja Za Shranjevanje Majhnih Pripomočkov Za Zbiranje Set Ta izdelek morate zbrati in pritrdite z vijaki za sebe, ampak montaža je zelo enostavno, lahko se nanašajo na video: proizvod prišel z vijaki. Velikost izdelka: dolga 220mm X široko 108mm X visoko 118mm. Teža:
Vintage Kravje Usnje Ključa Imetnika za Moške Rjava Zadrgo Ključa Imetnika Gospodinja Tipke Organizator Avto Ključ Imetniki Torbica Vintage Kravje Usnje Ključa Imetnika za Moške Rjava Zadrgo Ključa Imetnika Gospodinja Tipke Organizator Avto Ključ Imetniki Torbica Funkcija: Ta ključ držalo je narejeno iz kravjega usnja.Zdi se, trdo in hladno.Lahko pridržite in obdržati vaše kartice tipko. Material: crazy horse usnje(100%pravega usnja) Barva: rjava Velikost: