TOMSHOO 3 v 1 Dež Kritje Poncho s Kapuco, Pohodništvo, Kolesarjenje Dež Kritje Poncho Plašč Prostem Kampiranje Šotor Nadstrešek Mat Prikrivanje

To poncho ni le dež plašč, vendar se lahko uporablja tudi kot kampiranje šotor mat ali ne zavetje.Narejen je iz visoko kakovostnih 210 D poliester materiala, nepremočljiva in lahek.To je odlična možnost za kampiranje na prostem, gorsko plezanje, backpacking, piknik, itd.

Značilnosti:

VEČFUNKCIJSKO: hooded poncho se lahko uporablja kot dežni plašč, kampiranje mat, krošnjami zatočišče za blok sonca.

PU8000MM NEPREMOČLJIVA: iz 210 D poliester materiala, z taped obdelavo na šive, nepremočljiva in trajne uporabe.

ENOSTAVNO NOSITI: Elastično vrvico za zapiranje na ovratnik, lepljive zapiralo, ki ga trakom na obeh straneh, enostaven za nošenje in vzlet.

VELIKA ZMOGLJIVOST: Ena velikost ustreza večini, dovolj veliki, da pokrijejo svoj nahrbtnik v deževne dni.

PRIROČNO: Enostavno zloži in paketi v kakovosti vrečko za shranjevanje, ultra lahek in enostaven za prevoz.

Specifikacije:

Barva: Temno Modra / Prikrivanje 1 / Prikrivanje 2 / Oranžna / Zelena Vojska (neobvezno)

Material: 210 D poliester

Nepremočljiva Indeks: PU8000MM

Velikost: Cca. 220 * 140 cm / 87 * 55in

Paket Velikost: Pribl. 23 * 9 * 6 cm / 9.1 * 3.5 * 2.4 v

Package Teža: Pribl. 275 g / 9,7 oz

Package Seznam:

1 * dežni Plašč

1 * Vrečko Za Shranjevanje

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 45 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.pgd-zalog.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: avtodom kampiranje na prostem, štedilnik na drva, odejo za motorno kolo, ptica na prostem, titana tomshoo, ženski krpljami, razširitev šotor, poncho ženske, multitul, krpo viseči mreži.

• Vrsta: Žep, Multi Orodja
  • Velikost: M
  • Blagovna Znamka: TOMSHOO

Zhannabagnych