2019 Univerzalno motorno kolo diagnostičnih orodij za YAmaha motocikel , za SYM,KYMCO,SUZUKI,HTF,PGO in Za motorno kolo Honda Skener

2017 Univerzalno motorno kolo diagnostičnih orodij za YAmaha motocikel , za SYM,KYMCO,SUZUKI,HTF,PGO in Za motorno kolo Honda Skener

Motorno Kolo Diagnostične Funkcije Optičnega

Motor Blagovne Znamke Seznam Pokritosti

KYMCO,SU.ZUKI,HTF,PGO Za Yamaha,ZNAKOVNO vrsto blagovnih znamk za elektronsko vbrizgavanje goriva, motorna kolesa

Diagnoza funkcije za Yamaha, KYMCO,SU.ZUKI,HTF,PGO,SYM:

1)Preberite koda napake;

2)izbris kode okvar;

3)podatki analizo pretoka;

4)CO prilagoditev;

5)Idle speed Nastavitev, in tako naprej.

Tam bo več funkcij, kot so,originalna referenčna vrednost in valovnih oblik, analiza podatkov za analizo pretoka, podpis analize za koda napake, podatki se lahko shranijo in natisnejo.Tam bo tudi vse vrste slike, ki prikazuje lokacijo spojnikov na pravi vozila diagnostiko v programu.To je enostavno za vas, da preizkusite vse vrste motorjev, tudi model, ki ga še nikoli delala.

Funkcija za Honda: 1) preberite koda napake

2) erase kode okvar

Motorno Kolo Optičnega Specifikacija:

Napetost:10.5 v-15v

Podpira sistem:Windows xp orWindows7

Program jezik:Kitajski in angleški

Garancija:Dve leti

Posodobljeno: brezplačno posodobljen

Diagnoza funkcije: Preberite koda napake, izbrišite koda napake, pretoka podatkov za analizo, SODELOVANJE prilagoditev prostega teka Nastavitev, in tako naprej.

Za Honda Code reader

Ta naprava lahko bere in jasno kode napak za Honda motor.

Naš Honda kodo bralnik, naprava ima tri diagnozo kabli,modra, zelena in rjava.

Povežite naša zelena kabel z zeleno kabel DLC; povežite se z našo rjava kabel z rjavo kabel DLC. (Če je modri kabel pa ne, zelena kabel v DLC, povežite naše moder kabel z modrim kabel DLC, in poveže naše rjava kabel z rjavo kabel DLC).

Stikalo za našo napravo vklopite in izklopite, si lahko preberete kode po FI svetlobe.Srebrno pin je naše naprave swtch.

Mi bomo poslali datoteko, da vam za celotno predures v podrobnosti, ki kažejo, da branje in brisanje kod napak, ki jih uporabljajo naše naprave .

za motorno kolo Honda optičnega Kabla

Vljudno Opomba: Če ste prišli iz Rusije, Brazilije, Ukrajina , prosimo, izberite EMS, Hvala.

Če vaše mesto pripada oddaljenem kraju, prosimo, dodajte več 33USD tudi Daljinski pristojbina, hvala.

Če si prišel iz Savdske Arabije , prosimo, da ponudbo za kopiranje datotek z vašega ID za nas, hvala.

Dostava Pogoji:

1. Artikle vam bomo poslali na vseh državah po svetu.

2. Ta paket bo poslan po Hongkong Letalom Post,EMS,UPS, DHL ali ARAMEX .

3. Elementi bodo natančno preveriti, preden pošlje ven.

Dobavni Rok:

A. 1 delovnih dni za obdelavo naročila po prejetem plačilu.

B. dobavni rok je približno od 2 do 5 dni preko DHL/UPS,5-14 dni preko HK POST ZRAKA in EMS po vsem Svetu.

C.Opomba: upamo, da pridejo na čas, ampak ker je to mednarodna dostave, čas poštnine bo zelo odvisna od kurirska podjetja in lokalne navade/dolžnosti.Izbira China Post Air mail (HongKong Post Air Mail),Prosim.

D. Opomba : lahko nudimo Številko za Sledenje za vas ,vendar ne More jamčiti, da pridejo čas za blago .kupec bo nosil posledice.Hvala vam za vaše razumevanje.

Politika Vračanja:

1. Ta izdelek je narejen iz Kitajske, Če niste zadovoljni z postavke iz katerega koli razloga, tako da boste lahko blago vrnili nam, element, ki bi moral biti v enakem stanju, kot je bil dobavljen. .prosimo, da nas kontaktirate na hitro, bi lahko izmenjevali eno za vas, ampak kupce in je odgovoren za vračanje shiping stroškov .

2. Če imate kakršno koli element proplem, samo pišite hitro, se bomo potrudili, da slove v 24 urah, prosimo, ne?t zapustijo slabe povratne informacije, preden se obrnete na nas, to ni najboljši način, da slove proplems.Hvala!Če želite več predmetov vam lahko dam nekaj discout,hvala vam!

Zelo Pomembnih Nasvetov:

1. Imamo veliko izkušenj na carinski obračun, prosimo, povejte nam, kaj je najboljšo ceno za vas, za deklarirana vrednost paketa,tako da lahko avoice plačati visok davek.

2. kolikor vemo , FRANCIJA in TURČIJA so strogo uvoz politike .torej, če vaš paket bo tisti državi,morate precej seznanjeni s politiko, in nam povejte, kaj je najboljše.

3. če ste iz Brazilije ,morate zagotoviti vašo CPF ŠTEVILKO(DAVČNA ŠTEVILKA) nam.

4. če ne morete priti v paket zaradi politike v vaši državi,ne bomo nosi izgubil .H ope lahko razumeti.

Oznake: downtown kymco, zagon pilotnega scan, odb toyota, 125 sym, sym jet 14 25, sym, skener, dodatno opremo yamaha, 250cc otroški voziček, motorno kolo scan orodje.

• motorno kolo diagnostiko, optično orodje Dostava: Hitro in Varno
  • Postavka Vrsta: Koda Bralci & Scan Orodja
  • motorno kolo, orodje za diagnostiko Jezikov: Angleški in Kitajski
  • Avto Maker: za SYM,KYMCO,SUZUKI,HTF,PGO za Tabo,maha