2016 Poletje Ženske brez naramnic Pol rokavi Off Ramenski Visoko Pasu Strani Špranjske Dolgo Obleko Seksi Plažo Stranka Clubwear Vestido u2

Seksi Žensk Brez Naramnic Imperij Pasu Šifon Strani Špranjske Maxi Dolgo Obleko

Značilnosti:

100% Čisto Nov Material: Poliester in Spandex Barva: Črna Design: Imperij Pasu, Strani Špranjske Sezona: Poletje, Jesen Ovratnik: brez naramnic Rokav: Pol Pasu: Visoko Pasu Dolžina: Celotno Dolžino Vzorec: Mozaik Priložnost: Priložnostne, Clubwear, Stranka Paket Vsebina: 1 x Ženske obleke Opomba: tako Kakor različnih računalnikih prikaz barv drugače, barvo dejanski element, ki lahko rahlo razlikujejo od zgoraj, slike, hvala za vaše razumevanje.Velikost: Obstajajo 4 velikostih (S/M/L/XL) je na voljo za naslednje uvrstitve na seznam.prosimo, dovolite 1-2 cm, razlikuje zaradi ročnega merjenja, hvala (Vse meritve v cm in prosimo, upoštevajte, 1cm=0.39-palčni)

Pls opomba: Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.

Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki, vendar ne enako učinkovitost na različnih organov, kot na model.

Hvala!

Dostava Pogoji

Naš Predmet so brezplačna dostava v ZDA,EU, Azija, in vsako državo., Po meri, davkov in davka na dodano vrednost, niso vključene v postavko cene in dostava brezplačno.Običajno smo poslali blaga, ki ste ga Kitajska Post Air Mail za brezplačno dostavo, približno 7-25days lahko prišel vaš naslov.Če potrebujete hitro dostava DHL,UPS,TNT,FEDEX,EMS, čeprav niso brezplačne, vendar se lahko uživali zelo dober popust.Ko bo naročilo, prosimo izberite pomorskega način, ki jih želite, na naši spletni trgovini.Bomo opazili, sledenje, Št.v naročilnici seznamu ali pošljite e-pošto na vas.

Povratne informacije

Smo prijazen in pošten prodajalec.In upam, da vsako naše stranke bodo uživali njihovo nakupovanje iz moje www.pgd-zalog.si trgovini.Bomo šli skozi naše povratne informacije, datoteke v rednem roku, in bo pustil pozitivne povratne informacije za vse naše vrste strank.Če ste zadovoljni z nakupi, tukaj, 5 zvezd ocena pozitivnih cenjeno.In če imate kakršna koli vprašanja v zvezi s katero koli transakcijo, vas prosimo, da stik z mano, preden se odpravite koli povratnih informacij.Hvala, ker ste.Upam, da vsak stranke lahko pustite 5 zvezdic ocena pozitivnih povratnih informacij, hvala vam!

Storitve Za Stranke

Ker je vaše zadovoljstvo je naš cilj.Prosimo, ne¡t pušča negativne ali nevtralne povratne informacije ali odprite katerega koli spora o www.pgd-zalog.si brez komunikacije, hvala.Prepričani smo, da naša komunikacija bo rešila problem za vas.In je zmagal¡t pustil na cedilu.Veste, katero koli negativna ali nevtralna ali spor, bo bolelo obeh straneh, in zmagal¡t pustite, da problem res treba rešiti.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate na Zaradi razlika časovni pas med Kitajsko in svojo lokacijo, včasih odgovor na vaše sporočilo bo v zamudo s 6-10 ur.Se odzovemo na sporočila ponedeljek-petek med rednim delovnim časom, in najbolj sporočila, ki so odgovorila v roku 1-2 delovnih dni.Prosimo, bodite potrpežljivi!Hvala!

Politika Vračanja

Mi bo celotno vračilo če je predmet, ki ste ga prejeli razlikuje od opisa.Povračilo denarja bodo imeli po tem, ko smo prejeli nazaj element kakovosti v redu.Obrnite se na nas, preden odpremo vse elemente nazaj.Pošiljatelj shipping stroški ne vrnejo, in nazaj ladjar stroškov, bi moral plačati v vaši strani.Hvala za vašo nas obravnavajo.

Oznake: pri orodje, erotična masaža ščegetavčka, et tshirt, stealth spodnje perilo, denim vrhnja oblačila, poliester tangice, žig tshirt, dick masaža igrača, hd samsung, Mobilni Telefon Orodje Za Popravilo.

• Rokav Slog: Off Ramo
  • Vzorec Tipa: Mozaik
  • Rokav Dolžina(cm): Pol
  • Design: Imperij Pasu, Strani Špranjske