Posebna ponudba Piva 3D Print Majica s kratkimi rokavi Ženske Moški Smešno Novost Kratek Rokav Vrhovi Vrhnja obleka Oblačila Camisetas par hombres

Naše storitve

1 - Smo zagotoviti visoko kakovost izdelka. 2 - Si bo treba kupiti neposredno iz kitajske tovarne. 3 - Mi lahko ponudimo Padec Ladijskega prometa in Oblikovanje najnovejše slog za vas. 4 - Če ste morali preprodajal naših izdelkov, smo lahko ponudi fotografij brez vodnega znaka. 5 -sprejemamo tudi DIY, da cutomize slog, vas prosimo, da nas kontaktirate.Hvala. 6 - Če bi radi kupujejo velike količine,prosimo, pošljite e-pošto na nas, vam bomo najboljšo ceno! 7 - Prosimo, da poskrbite, da vaše ime, naslov, poštna številka, itd., pravilna in popolna. 8 - vas Prosimo, da nas imajo čas za pogovor z vami, ne odprete spora prvi.O Barvnih Razlik Zaradi omejitve v fotografiji in neizogibne razlike v nastavitve zaslona, barve, je pokazala, morda ne bo 100% enako z dejanskimi predmeti.Upam, da boste razumeli, da je dobro.Hvala!O velikosti To hoodie je v Azijsko velikosti.Prosimo, da upoštevate velikost tabele in izberite previdno.Da bi našli primerno obleko za vas, prosimo, da nas, če niste prepričani.Hvala vam za vašo podporo in vam želim prijetno spletno nakupovanje.

Velikost grafikona

Azijske velikost, relativno majhne.

Pogosta VPRAŠANJA

1)Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala ! 2)ne Bomo poskušali odgovoriti v najkrajšem možnem času.vendar prosimo, dovolite zakasnitev odziva za neposlovne čas.bomo z veseljem odgovorili na vsa vprašanja, ki jih morda imate, zato vas prosimo, da stik z mano.Hvala za vašo podporo !Q: Kako lahko plačam za svoj nakup?A: sprejemamo naslednje plačilne metode: MasterCard, Visa, Maestro, WebMoney, QIWI Denarnice, Bančno Nakazilo, Western Union.Q: ali obstaja Številko za sledenje za moj predmet?A: Da, smo ladjo, da vsak s svojo Številko za Sledenje, in si lahko ogledate status pošiljke t je veleprodajno ceno?A: Zdravo, hvala za vaše vprašanje, če bi želeli, da kupujejo velike količine, prosimo, pošljite e-pošto na nas, vam bomo najboljšo ceno, hvala!

Dostava

1)Predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 1-3 delovnih dni po tem, ko smo potrdite plačilo. 2)Prosim, povejte mi, vaš trenutni naslov po plačilu v 1-2 dneh, sicer bomo ladja vaše element, ki temeljijo na vašem Depozitni naslov, zato poskrbite, da je pravilno. 3)Pred naročilom vas prosimo, obrnite na nas, da potrdite svojo prednost pošiljke način.Običajno to traja 20-50 delovnih dni za prihod z Air Mail, in traja 3-10 delovnih dni, ki jih Express. 4) Včasih bi bilo več, ker je slabo vreme, izguba časa v carinjenje.Zato prosim, počakajte potrpežljivo, če ne prejmete vaš element na čas.Če ne prejmete izdelek v roku trideset dni, se, prosimo, obrnite na nas in potem bom lažje spremljanje to.Način Plačila Sprejmemo samo Depozitni,Kreditno kartico,Western Union.Prosimo, plačati v roku 7 dni od naročila.Politika Vračanja Samo okvarjeni izdelek bo na voljo exchange.Pokvarjena izdelki morajo biti vrnjeni v roku 30 dni od datuma, ki ste oddali naročilo.To lahko traja do 7 delovnih dni, za obdelavo vaših vrnitev ko bomo prejeli vaš izdelek.Kupec je odgovoren za vse nadaljnje poštnine.Povratne informacije 1)Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund, da pustite veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, najlepša hvala !! 2)Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas. 3), Prosimo, obrnite na nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.Hvala!Stik Z Nami 1)Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala ! 2)ne Bomo poskušali odgovoriti v najkrajšem možnem času.vendar prosimo, dovolite zakasnitev odziva za neposlovne čas.bomo z veseljem odgovorili na vsa vprašanja, ki jih morda imate, zato vas prosimo, da stik z mano.Hvala za vašo podporo !

Oznake: babushka svileni šal, : babx rojen diy ideje, babuchas ženska visoka, baby 0 3 mesec dekle, baby 3 set oblačila, babouche čevlji etsy, babtism darila križ, babouche cevlji moški, baby 1 2 leti sopihanje.

• Ovratnik: O-Vratu
  • Material: Poliester
  • Slog: punk stil
  • Postavka Vrsta: vrhovi