Xiaomi Redmi 6A Primeru Redmi6A Avto Nosilec Stojalo Magnetni Nosilec Prst Prstan Silikon TPU Ohišje Za Xiaomi Redmi 6A Coque Capa

Redmi 6A Primeru Zajema Silicij Primeru Za Xiaomi Redmi 6A Mehko TPU Primeru Magnetna Avto Nosilec Obroč

Storitev: 1.Večino Cena: 5% POPUSTA (2pcs ali več) 2.Če imate kakršno koli vprašanje, prosimo, da nas kontaktirate 3.V tem primeru tudi za iPhone, za Huawei, če jo potrebujete, se obrnite na nas

Lastnosti: - Odlično za Xiaomi Redmi 6A - Visoko kakovostno zaščitno torbico,Modni in qute. - Zaščitite telefon pred obrabo in kritje praske, oznake, prah, prstne odtise. - Enostaven za namestitev in odstranjevanje. - Dovolite dostop do vseh pristaniščih, senzorji, in vhodi. - Kot nalašč za uporabo v kateri koli dejavnosti na prostem ali potovanja za zaščito vašega telefona. - Enostaven za namestitev. - Popolnoma opremljen za vaš telefon.

Zakaj Izbrati Nas

1. Lahko vam obljubim, da so izdelki, ki smo jih poslali vam bo v A-1 kakovost.

2. Sodelovanje s tovarno, Višjo stroškovno učinkovitost.

3. Smo lahko prepričani, da ti bo blago ne bi poškodovan v tranzitu.

4. Hitreje, hitrost dostave, tako da boste prejeli blago hitreje.

1.O Plačilu

Podpiramo naslednje načine plačila:

2.O Pošiljki

A. Dostava In Predajo

Vzeli si bomo različne kanale glede na značilnosti blaga prevoz .To se lahko doseže več kot 200 državah in regijah.Obljubimo, da vse naloge, ki jih bo izdal v štirih dneh.Zaradi različnih kanalov za informacije o poti zaslon čas bo drugačen, poštne pošiljke, običajno v 1-4 dneh je pokazala, da je mednarodna kurirska običajno 1-2 dni, če pride do zastojev, sledenje uri bo na zaslonu podaljša.

A. O Carinski & Tarifne

Poštna spremnica, na splošno ne proizvajajo tarife, vendar v različnih državah carinskih predpisov, carinjenje čas bo drugačen, prosimo, da pravočasno sledenje informacij, se obrnite na lokalni pošti, če je to potrebno.

Mednarodna kurirska ponavadi proizvajajo tarife, prosimo za razumevanje, lokalni davek na carinsko standardov, tako da se prepreči carinska vprašanja, ki povzroči izdelek vrniti ali uniči, če je potrebno, prosimo, posvetujte s carinjenje podjetja ali prenos informacij na lokalni carinjenje.Končno, želim vam srečno nakupovanje, najlepša hvala za vašo podporo.

3.Vračilo & Politike

Ker gre za mednarodni prevoz, stroški in čas stroškov je relativno velika, tako da mi pripisujejo velik pomen kakovosti izdelka.preverili bomo strogo, če ste Le v primeru prejeli poškodovan izdelek, nas, Prosimo, kontaktirajte.Da bi interese svoje,Se prepričajte, da preverite paket, preden se prijavite, in nam pošljite slike.bomo izvede revizijo v skladu s posebnimi okoliščinami izdelkov, da bi rešili to težavo, boste imeli priložnost, da uživajo več popustov.

Če želite zamenjati ali vrniti izdelek, In izdelek nima nobene škode, le treba plačati povratni prevoz, vam bomo poslali nov izdelek po tem, ko smo prejeli izdelek.

Hvala vam za vašo podporo in razumevanje.

4.Povratne informacije

Če se počutite zadovoljni, vas prosimo, da nas 5 zvezdic, to bo največja spodbuda za nas in za vas, da ustvarite boljšo storitev.Vsak napor, samo da bi vi bolje počutili, skupaj z iskrenim.Najlepša hvala!

Oznake: samsung galaxy note20 ultra 5g, odbijača vivo, redmi6a primeru prostor, stekla ihone, pokrov redmi6a, redmi6a primeru marmorja, redmi6a moški primeru, redmi6a primerih, primeru redmi6a, m8 opomba.

• Funkcija: Z Prst Prstan
  • Združljiv Model: xiaomi redmi 6a redmi6a
  • Design: Navaden
  • Značilnosti: Magnetna Avto Nosilec Obroč silikon tpu kože primeru