HDMI LCD Krmilnik Odbor Modul + 30 Zatiči Kabel LVDS + LED Osvetlitev Inverter za LM215WF3 SLK1 1920X1080 2ch 8 bit LCD-Zaslon

HDMI 30Pin LVDS Vzporedno Krmilnik Odbor Modul Zaslonu Kompleta za LM215WF3-SLK1 LCD Zaslon

Obvestilo: Ta LCD krmilnik odbor kompleti so za LM215WF3-SLK1 resolution1920X1080 Signalov Vmesnik 2ch 8-bitni, 30 zatiči LCD-Plošča, vljudno Prosimo, da preverite vaš LCD panel Informacije pred oddati naročila.Ali sporočite nam vaše lcd številko modela, prvi za pošiljanje nam www.pgd-zalog.si sporočilo, preden jih postavimo v vrstnem redu, Tako da bomo lahko preverite, če upravljavec odbor kompleti so združljive z vašo lcd-plošča, Nato pa se bomo lahko pripravili pravilno komplet za vas nujno.Hvala.

Specifikacija:

1 1*vhod HDMI, Podpora HDMI1.2 različica

2 Izhodna napetost plošča poraba:12V-2A.

3 6PIN,7 Ekstra visoke napetosti odbor

4 LVDS izhod,6/8/double 6/dvojno 8 LVDS

5 5-gumb za vklop in prilagajanje plošče

6 Led osvetlitev moč

7 LVDS vhod

8 Velikost:73*52*1.6 mm

Paket vključuje:

1 HDMI LVDS Krmilnik Odbor Modul

1 10 Pin Kabel

1 Keyborad

1 LED Osvetlitvijo inverter

1 6 Zatiči Napajalni Kabel

1 6 Zatiči FFC kabel

1 FIX-30Pins 2ch-8 bit Kabel LVDS

Plačilo:

1.Sprejemamo Alipay tukaj in vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2.Če želite, da so proizvod takoj, ko je mogoče, je treba plačati, ko ga odredi

3. Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

Pošiljke:

1)rok Dobave:

1. Bomo poslali izdelek v roku 5 dni, ko smo dobili plačilo. (Razen počitniških)

2. Prosimo, poskrbite, da bo vaš www.pgd-zalog.si naslov se in podrobno.In če želite, da spremenite svoj naslov za dostavo, ko ste kraj, da, prosimo, sporočite nam, prvič.Hvala!

3. Po tem, ko smo poslali blaga, bomo po e-pošti vam dostava informacij, kot tudi številko za sledenje.

2) čas Poštnine:

1.Na splošno , večina držav je čas poštnine so v nadaljevanju , zaradi razlike poštnih serivce na različnih področjih , na nekaterih področjih lahko traja dlje.Če si srečal problem , dobrodošli brezplačno padel, se obrnite na nas , smo wlill odgovor boste sonn .

2.Dostavo ruske Federacije običajno traja približno 45-60 dni.Prosimo, da se zaveda dolgo časa, preden bi

Vrne&Vračilo:

1. Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.

2. Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 15 dni od vašega prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje.Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

3. Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Garancija In Vzdrževanje:

1. Ponujamo 1 mesec brezplačno zamenjavo.Kupci lahko zaprosi za zamenjavo v roku 15 dni od vašega prejema izdelka.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.

2. Ponujamo tudi 12-mesečno brezplačno vzdrževanje.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.

Če se kateri koli del je potrebno, da se nadomesti, kupec je treba tudi plačati stroškov delov, ki se zamenjajo.

3. Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP.

Povratne informacije:

Vaše zadovoljstvo in pozitiven odziv je zelo cenijo.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Oznake: air injection črpalka, 32 lcd-plošča, 2ch 8 bit, a1418 zaslon, at070tn90 dotik, m215hge, lm215wf3 lcd-plošča, 30 pin, 8-bitnih, LVD, renogy.

• 10 Pin Vmesnik:
  • HDMI Vmesnik:
  • 30P LVDS Vmesnik:
  • Moč Dobavitelja:
  • Izhodna napetost potrebna:
  • Demo Board Tip: Drugi
  • Programer:
  • Številka Modela: LCM220001
  • Blagovna Znamka: SIXTHHD
  • LED Osvetlitev ozadja Vmesnik:

2PCS za Nego Kože Obraza Piling za Beljenje Vlažilec Popravila Obraza Grmišča Čistilo Akne Blackhead Zdravljenje Odstranite Krema za Obraz MANGO PILING KREMA Znamka:RtopR Slogan: Mehko In Vlažno Svetlo In Popravila Neto Wt: 1.4 oz/40 g*2 Sestavine: VODA、STEARTRIMONIUM KLORID、CARBOMER、GLYCERIN、PERSEA GRATISSIMA(AVOKADO)OLJE、CALENDULA OFFICINALIS FLOWEREXTRACT、MANGIFERA INDICA(MANGO)SADNI EKSTRAKT、PEG40 HIDROGENIRANA CASTOROIL、PROPYLENE
Nova Evropska Stereo Meji Vzorec Vrata Nalepke Zidana PVC samolepilne Tapete Plakat, Dnevna Soba, Spalnica Vrata Dekor Decals DIY Vrata Nalepke, Freska Postavka Opis: 1.Postavka Št.: DS103 2.Material: Okolju prijazen Nepremočljiva PVC 3.Velikost izdelka: Velikost A= 77 cm x 200 cm / 2.53 ft * 6.56 ft /Set (1Set = 2 kosa 38.5x200 cm) Velikost B= 95 cm x 215 cm / 3.12 ft * 7.05 ft /Set (1Set = 2 kosa 47.5x215 cm) 4. Uporaba