2.4 palčni LCD-Barvni Zaslon, Digitalna Zvonec za 90 Stopinj Vrata Oči Zvonec Elektronski Luknjo Vrata Kamero, Gledalca Zunanja Vrata Bell

Pregled:

Ta postavka je 2,4 v TFT Pametna Vrata Pregledovalnika, ki vključuje eno notranji pregledovalnik in en zunanji luknjo fotoaparat z zvonec funkcijo in night vision funkcijo.Ima funkcije nadzora in fotografija ob.To je super stroškovno učinkovito načrtovanje za vas.

Značilnosti:

*2.4 TFT zaslon notranji zaslon z enim prostem luknjo za kamero, elegantno in praktično zasnovo.

*320*240 fotografiranje, jasnejše slike prikazovanje.Night Vision funkcijo, jasno ogled tudi v temi.

*Zvonec funkcijo, nikoli ne zamudite pomembno obiskovalca.Vgrajen pomnilnik, zanke za snemanje.

*Podpora dve napajalni načini dodatna oprema: baterija ali kabel USB(Oba vključen), zelo priročno.

*Super nizko porabo energije.Z pripravljenosti, več varčevanja z energijo.

Specifikacije:

Velikost zaslona: 2.4 cm

Zorni Kot: 90°

Ločljivost: 320*240

Shranjevanje Poti: Vgrajen pomnilnik, zanke za snemanje

Material: ABS

Vrata Luknjo, Velikost: 14~28mm

Vrata Debelina Velikost: 35~120 mm

Notranji Gostiteljice Napajanje: 1*600mAh litijeve baterije(vključene)

Barva: Črna

Notranji Gostiteljice, Velikost: Pribl. 8.2*8.2*2 cm

Zunanji Luknjo Fotoaparat Velikost: Pribl. 62mm*55mm

Package Informacije:

Paket Velikost: Pristop. 12.3*10.7*7.4 cm / 4.8*4.2*2.9 v

Package Teža: Pristop. 209g/7.4 oz

Package Seznam:

1* Zaprtih Gostiteljske

1* Luknjo Za Kamero

1* Vrečko Odbora in Pritrdilnimi Vijaki

1* USB Kabel

1* Uporabniški Priročnik(Angleščina)

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.pgd-zalog.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: vrata žogo fotoaparat, oči video, tunya video zvonec, vedio vrata brezžični zvonec, žična vrat kamere, fotoaparat luknjo wifi, video doorbel, hd digital luknjo, brezžične varnostne kamere za domačo 10, vrata pregledovalnika.

• Moč: Suhe Baterije
  • Funkcija: Fotografija
  • Vrsta Povezave: Brezžično omrežje
  • Itercom: No