Zunanji Trajne 6 LED Električna Kolesa, motorno kolo, Kolo, Označite Žarometov Sprednje Luči luči Za Električna Kolesa Dodatki

Značilnosti: Sprejme 6 ForPieces visoko kakovostnih Led, lahko ponudi 1500lm super svetle luči, nizko porabo energije in dolgo lifet čas do 20.000 ur. 12V-100V široko napetost oblika, širok spekter uporabe.Primerna za električno kolo, motorno kolo, tricikel, avtomobilska razsvetljava.Enostavna namestitev.Vzvratno polarnost zaščite, to ne bo delovalo, ko obrnjeno polariteto.Veliko svetlobe območje lahko doseže do 600 metrov, osvetljuje temne ForPATH v noč, da se zagotovi varno vožnjo.

Specifikacija:

Postavka Vrsta: LED Smerniki

Material: ABS

Barva: Črna

Napetost: 12V-100V

Življenjska doba: 20,000 h

Svetlobni Tok: 1500 lm

Učinkovit Svetlobni Razpon: 600m/ 1968.50 noge

Temperatura Barve: 6000-7000 K

Količina LED: 6

Uporaba: Električno kolo, motorno kolo, tricikel, avtomobilska razsvetljava

Velikost: Cca. 7x6x9 cm/ 2.76x2.36x3.54 inch

Seznam Vsebine:

1 x LED Smerniki

O plačilu:

Podpiramo naslednje načine plačila.Vsa plačila na www.pgd-zalog.si obdeluje Alipay.

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O ladijski:

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno.

9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala

Vrne in Vračilo:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

O povratnih informacij:

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: za vrt led, 35 pnevmatike, 12v led motorno kolo, krat ninebot, 10 inch m365, krasteen izposoja žarometov, 8000w kit, ključnih verige baklo, torrot električno kolo, led motorcycl.

• Vrsta: Drugo
  • Blagovna Znamka: DOACT

100 KOZARCEV Jasno, Mehko Pohištva Stol Tabela Noge Noge na Dnu Non-slip Anti-skid Drsi, Lesena Tla Zaščitnik Non-hrup Vijak na Pad 100 KOZARCEV Jasno, Mehko Pohištva Stol Tabela Noge Noge na Dnu Non-slip Anti-skid Drsi, Lesena Tla Zaščitnik Non-hrup Vijak na Pad Barva: Prozoren Premer: 17/19/27 mm Tip: Pohištvo noge pokrov/ Talne zaščitnik. Pakiranje, Vključno z: 100 kozarcev Stol, Noge Caps +dodatki Opomba: Delamo na drobno in na debelo,če
G23 Titanium S Prilepko Segment Obroči Hoop Opal Nastavek Stavec Septum Ušesni Hrustanec Tragus Helix Ustnice Piercing Nosu Obroč, Nakit, Podrobnosti Izdelka Značilnosti: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti.Izdelana iz kakovostnih G23 Titana, trajno in varno.Z intarzijami Opal top design, moda in čar.Stilsko dekoracijo in kot nalašč za nošenje za stranke.Uporabite jih lahko za nos ali uho .Specifikacije: Tip: Body Piercing Material: G23 Titana Glavna Barva: kot na sliki Velikost:1.2x8mm Paket