Visoka kakovost nova postavka bazena pipo eno ročico za eno luknjo kopalnica bazena pipa z 2 SS vodovodne cevi

1 .Material A pipa je trajnost je odvisna od materiala.Nizke kakovosti pipo, medenina lahko enostavno rje, vodo in slabše.Naše pipe so narejene iz visoko-čistost trdni brass(H59 medenina), ki ima stalno telesno lastnost in zmanjšuje možnost korozije in rje, ki se pojavljajo. 2.Plovila: Nizke kakovosti pipo, obdelujejo samo za meter stružnica, to privede do slabe izdelave; 3-krat poliranje narejen obdelovanca grobo, oprljiti chrome plating, ki ni smiselno, da proti koroziji.Naše pipe obdeluje natančnih strojev, deli z vgradnjo dimenzije opravila odlično izdelave pipe;petkrat poliranje, narejen obdelovanca ogledalo površine Bakra+Niklja+Chrome plating, dolgo obstojni proti koroziji in sijoče. 3.Ventili: ventil je ključni del vsake pipo.Nizke kakovosti pipe s slabo zgrajena ventili lahko pomeni uhajanje vode in expensice popravila.Naše pipe uporabljajo visoko kakovostne keramike ventili,ki prenesejo 500000times uporabo brez puščanja in zagotavljajo nemoteno odpiranje-zapiranje Zdaj sprejemamo Alipay,TT,Western Union,Credi Kartico,itn.Moraš obravnavati plačilo v roku 3 dni.Kupec je odgovoren za vse davčne in/ali dajatve, ki jih zaračunavajo svoje države. 2.Postavka čas obdelave:čas obdelave za določenem vrstnem redu, ki se razlikuje glede na tip izdelka in stanja staleža.Večinoma časa obdelave se lahko 2 do 5 delovnih dni. 3.Če je naslov za dostavo, daljinski DHL,bomo spremenili, da pošljete s Fedex.Hvala! 4.Bomo napisali številko za sledenje na www.pgd-zalog.si po tem, ko ga pošljete.Lahko si ogledate posodobljeno pošiljko na spletu,ki bo prikazano v 1-2 delovnih dni.Tudi naše poprodajne storitve, bo sledenje in pošiljate sporočilo, da ste, ko je zamuda pri dostave. 1.Pozitivne Fedback (5 zvezdic) je zelo pomembno za nas,prosimo, dvakrat pred odhodom povratne informacije. 2.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno (3 zvezdice) ali negativna (1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši težave, vas prosimo, zaupajte nam!

Oznake: kopalnica tapnite, bazena mešalnik, črna pipa, pipa, bakreni cevni nosilec, korito pipo, keramična sanitarna oprema, bron jedilnega, kovinski jedilni, sendvič trosilnik.

• Slog: Posamezen Imetnik Eno Luknjo
  • Vrsta: Keramično Ploščo Spool
  • Teža Na Paket: 2 kg
  • Blagovna Znamka: Tuqiu