H20 Mini Brezžična Tipkovnica Osvetlitev Touchpad Air Miška, IR Nagibala Daljinski upravljalnik za Andorid Polje Smart TV Windows PK H18 Plus

Model: H20 Letenje Air Miška z osvetlitvijo Ozadja

Uporabite ga lahko za e-poštna sporočila, pomenki, daljinski upravljalnik, sporočilo za vnos in igre.Združljiv je z PC, Prenosni računalnik, Mac OS, Linux, HTPC, IPTV, Google Android Smart TV Box, XBMC, Windows 2000 ali XP /Vista/7/8/10.

Uporabite ga z vašo Android box ali smart TV na kavč ali brskati po internetu v najbolj udoben način.

Pregled

Tovarniško Dobavo neposredno,nikoli na zalogi

Tovarna zagotavlja firmware neposredno,ponujamo najnovejši firmware podporo.

Najnovejše carinski ja če potrebujete

OEM naročila, če želite,

Boljšo ceno, če želite .... več kot več podpore, če želite

Sistemske Zahteve

- HID združljiva GOSTITELJA USB naprave

- Okno XP, Vista,7/8/10, Linux, Android OS (S standardnega USB vmesnika

Funkcija

Dotaknite se Funkcije (negativna plat): miško funkcije, vključno z

Funkcije na dotik: miško premikate levo /desno miškino tipko , se zaslon pomaknite se, naloga stikalo

Vzdušje lučka za prilagoditev.

(Koordinatni osi na dotik se samodejno obrača glede na oprijem.)

Tipkovnica funkcije(pozitivna plat):

Tipkovnice funkcije, ki lahko dobavi pismo vhod.

Infrardeče emisij in učenje Specifikacije

- Sprejemnik(dongle): Nano slog

- Priključna vrata: Z USB2.0 ali zgoraj

Način prenosa: GFSK 2,4 GHz wireless, do 10 metrov

Oddajna frekvenca: 2400-2483MHZ(16 kanalov)

- Prenos Moči : Manj kot +4bd

- Napajanje: Polnilna Litij-polimer-ionska baterija

- Polnjenje napetost: 4.4 Proti-Pasov 5,25 Proti polnilni tok: 300mA

- Obratovalni tok:

- Spalne tok:

- Neto teža: 93 g

- Velikost : 145*75*13.5 mm Paket vključuje

Slika Podrobnosti:

Torej, kaj !Akcija zdaj !!Morate ta Izdelek !!

Banktransfer Državi Debetno Kartico Združeno Kraljestvo

Maestro , Solo Francija

Carte Credit Card Italija

PostePay , CartaSi Španija

4B , Euro6000 1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT .Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

DHL

Verjetnostna

Probabilist

Verjetnostna

Opomba!!!Cena ne vključuje Meri Dajatve (DHL), Oddaljeno Območje plačilo ali druge plačujejo Pristojbine iz kurir.Morate plačati 30USD več, če je vaš naslov Oddaljeno Območje(DHL).

Da bo delared nižjo vrednost za odpravo, zmanjšanje lastne davčne in enostavno po meri postopka.

VENDAR pa - V nekaterih državah, boste morali plačati davke ali dajatve na uvožene proizvode.Včasih blaga pod določeno vrednost, ali v določene kategorije, ne prevzemajo davkov.Pravila se razlikujejo v vsaki državi.Na žalost ni pot za nas, da vedo, pravil, predpisov, običajev, tradicij, prakse, vrzeli, sisteme, sisteme, birokracijo, kode, zakoni, ali sodb vsako posamezno državo.Zato ne moremo in ne bo, ponujajo nasvete o davkov v svoji državi.Kot kupec, to je vaša odgovornost, da ugotovite, da informacij, preden bi.

Če želite izvedeti informacije o uvoznih davkov stanje v vaši državi, in mislite, da obstajajo načini, da bi kar najbolj zmanjšali davke, ki jo moraš plačati (ali odpravo davkov v celoti), samo povejte nam, kaj potrebujete za dajanje navodil (glede označevanje, pakiranje, deklaracije, računi, itd.) v polje za komentarje v blagajni.smo več kot zadovoljni, slediti vaš navodila.

Pregled pred Odpremo iz - Vsi predmeti in dodatki, ki bi lahko dvojno pred odpremo testiran.Če želite biti zagotovljena v popolnoma novem stanju in dela odlično...Vse elemente, ki bo poslana v določeno obdelavo času po prejemu plačila (razen v soboto in počitnice).

Vedno je mogoče, da bi se pošiljajo po EMS/ DHL/ UPS, ki lahko traja 5-8 dni za dostavo. ( Ne bomo odgovorni nepričakovanih zakasnitev, kot so po meri je proces, vremenske razmere itd...).

EMS je najboljši prevoznik, ker je hitro in kupca ne sme plačati carinskih dajatev, DHL in UPS je hitrejši in cenejši, kot EMS, vendar kupec mora plačati davek na carinsko v nekaterih državah, kot so Španija, Indonezija, Vzhodni Evropi, itd..

Temelji na dolgoročnem sodelovanju z kurirja agent, smo sposobni ponuditi vam najboljše ladijski prevoz po nizki ceni...

Bomo seznam številko za sledenje na www.pgd-zalog.si po porodu, lahko pa obiščete ustreznega prevoznika spletna stran za spletno sledenje podatkov.

Ko Prejme izdelek, Pls preglejte takoj, da poskrbite, da se ujema opis v seznamu.Če nekaj ni sprejemljiva, se obrnite na nas za rešitev problema.Največ krat je siply nesporazuma, da bomo sreçni, da popravi.

Če ste zadovoljni s točko, prosimo za pomoč, da nas pusti pozitivne povratne informacije, hvala za vašo podporo.

Guarante - Če je ta postavka je v okvari po prejemu, stranka je do 7 dni od datuma prejema za izmenjavo novo. (kupec mora vključevati vse originalne predmete, nepoškodovano, v re-saleable pogoj, hvala).Nudimo brezplačno popravilo storitev znotraj 1 leto od nakupa .Za prvo 1 mesecev od nakupa, bomo plačali na en način ladijskega stroškov (od Kitajske do vaše lokacije).Po 1. mesecev od nakupa, kupec treba plačati 2 načine ladijskega stroškov.

Oznake: hxsj gaming miška usb žična, air miška smart tv, pc portabl, zrak tipkovnico, miško, 4k smart tv, bluetooth tipkovnica, sledilna ploščica, h20, bluetooth touchpad, m6 projektor, H20 tipkovnico.

• Frekvenca: 433 MHz
  • Brezžična Komunikacija: RF
  • Blagovna Znamka: Beworth
  • Paket: Da,