Odbijal, Ki Povezuje Posnetkov - Osnovni Priklop 4 Strel Igra Team Building Zabavno Iger Za Dobre Igrače Prenosni Varno Za Predšolske Otroke

Značilnosti: Enostavna namestitev

Za priklop 4-shot igrača je enostavna za namestitev, ne potrebuje zapleten proces in druga orodja, poraba, ki je lahko končan postopek namestitve, ki jih otroci samostojno.

Izboljšanje odnosov med starši in otroki

Za priklop 4-shot igrača potrebe dve igralci uživajo v igri, ki ustvarjajo priložnost za izboljšanje odnosov med starši in otroki.

Varen material,

Za priklop 4-shot igrača je narejena iz kakovostne ABS materiala, okolju prijazno, varno in zanesljivo za uporabo za vaše otroke.

Prenosni

Za priklop 4-shot igrača je mogoče zložiti v manjše velikosti.Poleg tega, da ima nosilni ročaj, kar je zelo priročno za izvajanje.

Področje uporabe

Za priklop 4-shot igrača je kot nalašč za Božično darilo, starši, otroci, družine, vrtce in tako naprej.

Namestitev:

Namestite stopala znanja prvič.Nato izvlecite drsna, nagib plošče in sploščite.Na zadnji vstavite košarka odbor.

Uporaba:

Za priklop 4-strel igra potrebe zmagovalec dobil iste barve žogo linije na igrača žogo v mrežo.Dva igralca, vsak ima eno barvo žoge.Igralci poskusite vrgel žogo na mizo in naj bo odražalo v drsna pobočju.Na zadnji žogo v mrežo.Vsak igralec ima izkaže, metali žogo.

Specifikacija:

Tip: priklop 4-shot igrača

Količina: 1pc

Material: ABS

Barva: modra

Velikost: 31*20*42cm/ 12.18*7.86*16.51 palčni(L*W*H)

Žogo premer: 4 cm/ znašala 1,57 palčni

Neto teža: 800 g/28.22 oz

Package:

1* priklop 4-shot igrača

1* paket polje

★★Naše storitve★★

Podpiramo Padec ladijskega prometa in trgovini na Debelo.

Če imate kakršne koli težave, ko ste prejeli paket,pls počutim svobodno, da nas kontaktirate namesto odpiranja spora ali pusti negativne povratne informacije.

★★Pozornost Za Ruski Prijatelji★★

1. Prosimo vnesite vaše ime in priimek, vključno z vaše ime, srednje ime in priimek pri določitvi plačila;

2. Prosimo, izpolnite vaš pravi naslov, vključno z vaše Stanovanje Št., Ulica, Mesto, Regijo in državo.V nasprotnem primeru paket bi bilo verjetno treba vrniti!

3. Ne prevzemamo odgovornosti za VAŠE NAPAKE.

★★Zakaj kupiti od nas★★

Tovarno prodajo, najboljše kakovosti in konkurenčno ceno!

dobro preverite vsak Izdelek preden ladja ven!

★★Dostava Ladje po vsem Svetu, razen na Kitajskem.★★

2. Naročila se obdelujejo v 24-48 ur plačilo preverjanje.

3. Pred nakupom preverite, ali vaš naslov pravilen.Ali ne, prosim, popravite ga pred plačilom.

4. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

5. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

★★Paymen★★

1. Sprejemamo Alipay,In vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2. Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3. Če ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova.Plačila je treba opraviti v roku 3 dni.

★★Garancija★★

1. 12 mesecev Proizvajalci Garancijo .Nakup z zaupanjem!

2. Če ne boste zadovoljni, ko boste prejeli vaš element, ga vrnite v 30 dneh za zamenjavo ali denar nazaj.Prosim, da me kontaktirate, preden boste vrnili.

3. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil k nam v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.

4. Povratni prevoz se plača Kupec.

★★Politike★★

1. Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

2. Vse e-pošto bomo odgovorili v Enem delovnem dnevu.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete email in bomo odgovor, da boste čim prej.

Oznake: igre, družabne igre, otrok deli igre, pro obiskov ene strani, canva, za garland, zabavna igrača, igra otrok, povežite strel, čarobno odskakivanje žogo.

• Tip 3: Namizna Igra, Zabava Povezati Šport
  • Tip 1: Puzzle Igrače, Družabne Igre Master Povezovanje
  • Številka Modela: priklop 4-shot igrača Priključite 4 Igre
  • Tip 2: 1 Nastavite Povezovanje 4 V Vrsto Družabne Igre

Denuha18
2021-01-25
Received in good condition, very fast delivery, Thank
Kennyelenn
2020-08-17
Le produit est conforme, mais le vendeur ne respecte le délai et ne protège pas le colis qui arrive malheureusement très abîmé.
Chort1204
2021-01-27
Très bien merci

E1510 1000pcs/Paket Izoliran Kabel Koncu Terminal Crimp Terminal Žico Priključek Crimp Obročki Robljenjem Terminali Cevasti AWG #16 POSTAVKA NE Dimenzija(mm) Kabel velikost (mm*mm) Barva F L W Dф Cф A. W. G 2.6 1.3 1.0 #22 0.5 Rdeča Rumeno Modra Črna Zelena Bela Siva Rjava Oranžna 2.8 1.5 1.2 #20 0.75 3.0 1.7 1.4 #18 1.0 3.5 2.0 1.7 #16 1.5 4.0 2.6 2.3 #14 2.5 4.4 2.6 2.8 #12 4.0 6.3 3.2 3.5 #10 6.0 Značilnosti Ime