MOI Pro AMD IPTV Streaming Server osnovna različica brez kartice Živo SD/HD TV pretakanje

Referenca: w196742

TBS2951 Strokovno IPTV Streaming Server osnovna različica za ljudi, ki želijo gledati FTA (Free Air) kanali Digitalni/Satelitski/Prizemne/Kabelska TV Kanalov.

Ta Kombinacija Vključuje:

1 x TBS2951 IPTV Pretakanje AMD server

Opomba: NI TBS DVB kartice, ki je nameščena v notranjosti TBS2951 AMD Polje

Opis:

TBS2951 je novo profesionalno IPTV streaming strežnik poganja AMD Vgrajeni G-Series SoC , lahko prejemate live TV signala z uporabo vgrajene v TV sprejemniki in tok kanalov, nadalje prek Ethernet različnih odjemalske naprave, kot so osebni RAČUNALNIK, tablični RAČUNALNIK, pametni telefon, in smartTV.

Z AMD Vgrajeni G-Series SoC notranjosti, TBS2951 zagotavlja več možnosti za IPTV sistemski integratorji in TV storitev, operaterji, ki omogoča, da ne le, Linux Ubuntu , vendar tudi operacijski sistem Windows .

Ključne Značilnosti

V živo SD/HD TV pretakanje

Temelji na AMD Vgrajeni G-Series SoC

Visoko zmogljivo grafično procesno

Nizko porabo energije

Linux in odprtokodne programske opreme podpora: Kodi( XBMC), OpenPCTV, VDR

Podpira do 16 TV sprejemniki (4 TV sprejemnik PCIe kartice) različnih DVB standard

Podpira POMIŠLJAJ (Namiznih in Mobilnih Arhitekturo Sistema za Strojno opremo) daljinsko upravljanje

Specifikacije

1U Ohišju (430*320*46mm)

Procesor

AMD® Vgrajeni G-Series SoC (Quad Core, 2GHz)

Pomnilnik

HDD LED

Zaslonski Vmesnik

1 x HDMI

1 x VGA (zakupljene povezave)

USB

2 x USB 2.0

2 x USB 3.0

Razširitveni Vmesnik

1 x Full-Size Mini-PCIe

(w/USB, PCle x 1 Eno)

SBC dimenzija

128 *104 mm

Operacijski Sistemi

Microsoft® Windows 8, Microsoft® Windows 7,

Microsoft® Windows® 7/8 embedded Standard, Microsoft® Windows® 7, Vgrajena Kompaktna

Linux Ubuntu,

DVB tuner kartica podpora

Do 32 TV sprejemniki (4 TV sprejemnik PCIe kartice)

Predhodno nameščena programska oprema

Tvheadend, VDR, MuMuDVB, DVBlast, szap-s2, dvbdate, dvbscan, dvbdstream, dvbsnoop, scan-s2, szap-s2, tzap-t2, LIRC, telnet, ssh, ftp, samba

Opombe: Prosimo, navedite CPF / CNPJ št.za pošiljke, če je vaš tovor mora biti priložen v Braziliji prek DHL ali Fedex.Hvala.

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

4) Ste dolžni pomagati z carinjenje, če vaš paket je prispel na lokalne navade.

1) DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2) Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3) Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4) slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5) STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6) Če je niste dobili vašo pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

Čas Dostave:

UPS

2-5 dni

DHL / TNT

3-7 dni

EMS

7-15 dni

HongKong Post

15-30 dni

Singapur Post

15-45 dni

Kitajska Post

15-70 dni

1) Ste za 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2) Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3) povrnili vam Bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4), Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1) Kupec, ki je zgodaj potrditev, bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov.

2), Saj vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, ki smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto,vendar je to 1 minuto je zelo pomembno, pomembno za nas.

3), Prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vse težave.Hvala vam za vaše razumevanje!

1) 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2) Okvarjeni elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Oznake: matično ploščo strežnika, polje ip tv, enigma2 satelitski sprejemnik, xtream kode iptv satelitska tv, iptv v evropi naročnino evropi, tango 2 tbs, amd radeon, lineas cccam server, IPTV, abonnent neo tv pro 2.

• Ethernet: 2x Gbit LAN / 100 Mbit / 10 Mbit
  • FTA(Free Air): Da,
  • V živo digitalni TV Kanalov Pretakanja: Podpora
  • Strokovno IPTV Streaming Server: Da,