2020 Nove rože Obesek v Torbici ženska moda in Ženske Boston vrečke eno ramo torba ženske crossbody vrečko PU messenger bag

71777 VROČE PRODAJA

2019 Nove rože Obesek v Torbici ženska moda in Ženske Boston vrečke eno ramo torba ženske crossbody vrečko PU messenger bag

Material:PU

Barva: črna/vino rdeča/rjava

Velikost:25*16*13cm

Značilnost: Modne Torbice

Priložnosti: Priložnostne/Moda/Daily/urad

Package: 1* ženske Torbice

Prosimo, Upoštevajte,:

● Preverite velikost grafikona skrbno preden se odločite za nakup izdelka, če ne veste, kako izbrati, prosimo, obrnite na našo customer service.

● Prosimo, dovolite 2-3cm razlike zaradi ročnega merjenja. (1 cm=0.39 cm, 1 cm=2.54 cm)

Style2 velikost:20*24*13cm===>

Style3 velikost:20*28*13cm===>

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

1. Pišite nam, če ne boste prejeli, vaš paket presegla 30 delovnih dni izključuje vikendi in prazniki.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

2. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Oznake: ženske križ vrečke brezplačna dostava, plezalec steno, 2020 torba ženske, Ansloth, wholese, umetno pashmina rute, vrečko rami, vrečko šal, mujeres bolsos, torba boston.

• Messenger bag: PU Messenger Bag
  • Zapiranje Tip: zadrgo
  • torba: eno ramo torba
  • Boston Vrečko: Ženska Moda in ženske Boston Vrečke