Plus velikost črno-rumena & sky blue & brown bombaž perilo ženske krila 2019 poletje nove priložnostne ženske Elastični Pas krila, ženski

Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo predmeta.Zagotavljamo slog je enako, kot je prikazano na sliki, vendar ne enako učinkovitost na različnih organov, kot na model.Hvala!

O nas • Smo tovarne, ki je specializirano za proizvodnjo ženskih oblačil iz kitajske,Skoraj elemente, ki se pridobiva z • sprejemamo na Drobno,na debelo,Padec ladijskega prometa tukaj,ko se boste odločili za nas,vam bomo poskušali naše najboljše storitve za vas. • Imamo le eno trgovino na www.pgd-zalog.si,Prosimo, Pomnite, in zbirk naši trgovini, bodite previdni, nekaj ponarejenih prodajalcev. • Smo ukvarja samo z uglednimi gosti, Prosim, ne pozabite, naše blagovne znamke xinhongli.ko smo ugotovili, slabo kreditno kupci ali poskus goljufije,bomo dodaj pošiljatelja dodate na črni seznam in poročilo. _______________________________________ Predmet prodaje • prodajamo, z realno ceno in manj peofits. • Kuponi pa bodo poslani na the1st dan v mesecu, vas prosimo, da ga v času. • Vsi predmeti, ki bodo 5% off med 25.-30. vsak mesec. ________________________________________ Dostava • Dostava po celem Svetu s sledljiva številko za sledenje.Smo običajno ladja vaše naročilo v roku 72 ur po tem, ko prejmemo vaše plačilo.Čas dostave je odvisen od cilja in drugih dejavnikov, to ponavadi traja 10-30 dni po navadni pošti(www.pgd-zalog.si Standardne Dostave,epacket,kitajska post air mail itd.).Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: 17track.net/en • zaradi različnih politik v različnih državah,je lahko za carinske dajatve, ki bi morala biti plača kupec. • Če vaš nakup zaščito čas teče ven, vendar še vedno ni prejela element, prosimo, obrnite na nas in pomagali vam bomo, da se razširi Zaščitna času naročila .Opomba:prosimo, potrdite vaš naslov, preden se odločite za naročilo,ko predmet bilo odpremljeno, da si ne moremo spremeniti naslov. ________________________________________ Vrnitev zagotovljeno, • Če niste zadovoljni s točko,smo sprejeli vrnitev postavka za vračilo. • Če želite, spremenite velikost in barvo,sprejemamo zameno za spremembe. • Če ima element kakovosti težave,smo sprejeli zameno za nadomestila ali dela nadomestila.Obrnite se na nas, preden ga odprete, v sporu, in ladja nazaj Element ________________________________________ Povratne informacije: • * Prosimo, da nas kontaktirate ASAP, če niste zadovoljni z da,vam Bomo ponudili naše najboljše storitve, dokler ne boste zadovoljni! • Če ste zadovoljni z elementi, si vzemite minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s 5 zvezdicami, ki je kot spodbudo.

Oznake: rjavi vrh, rjavo krilo, dekle mori, misoni krilo oranžna, kolena krilo oranžna, leopard kratko krilo, rjava y2k, rjava mini krilo, krilo leopard voile, rjava kratko krilo.

• Material: Poliester
  • Vzorec Tipa: Trdna
  • Dolžina Obleke: Nad Kolena, Mini
  • Velikost: xl xxl xxxl
  • Pasu: Naravni
  • Številka Modela: črno-rumena & sky blue & brown bombaž perilo ženske krila
  • Sezona: Poletje
  • Slog: Priložnostne
  • Dekoracijo: NOBEN
  • barve: črno-rumena & sky blue & brown
  • Blagovna Znamka: Xinhongli
  • Spol: ŽENSKE
  • Silhueta: A-LINIJE

Valeriya Lera
2020-10-11
Very beautiful, although I thought the sky blue ton of the skirt would be different from what I received. Anyway, this greyish blue ton is even more beautiful than I expected.

Retro vezene krilo polno mačk in psov vzorec zadnjici črto, kratka krila tage/blagovna znamka: na voljo so številne blagovne znamke,ko tovarne proizvajajo element,tako pa tam ni blagovne znamke/tage ,zmanjšanje tage/blagovne znamke, in morda druge blagovne znamke na krpo.velikost:cm S: pas 64, kolk 86, dolžina 39 M : pas 68, kolk 90, dolžina 40 L : pas 72, kolk 94, dolžina 41 XL : pas 76, kolk 98, dolžina 42 1 cm =2.54
[EAM] Visoko Elastični Pas Black Badnage Pisane Trak na Pol telo Krilo Ženske Modni Plima Novo Pomlad Jesen 2021 1W9120101 VELIKOST (Enota: CM): S,M,L,XL,XXL S Dolžina: Za 47,5 Pas: 60 Boki: 86 Robom: 84 M Dolžina: 48 Pas: 66 Boki: 90 Robom: 88 L Dolžina: 49 Pasu: 72 Boki: 94 Robom: 92 XL Dolžina: 50 Pasu: 76 Boki: 98 Robom: 92 XXL Dolžina: 51 Pasu: 80 Boki: 102 Robom: 92 XXL Dolžina: 52 Pasu: 84 Boki: 106 Robom: 96 Pranje
ZANZEA 2021 Jeseni Ženske Zadrgo Naguban Krila Ženske Kariran Preverite Žepi Dolgo Maxi Faldas Femme Bohemian Dolgo Krilo Jupe 5XL Material:100% Poliester Tip:Krilo Barva:Črna,Navy Paket vključuje:1 Krilo Izdelek Podrobnosti: -Priložnostne Svoboden -Enostavno In Udobno -Kot Nalašč Za Vse Vrste Priložnosti -Stranski Žepi -Dolžina Tal -Z Nazaj Zadrgo -S Tiskanje Vzorcev
Denim A-line čipke-up krila ženske prednji obroč zadrgo modni imperij mini krilo spodnji deli ženske tile merilni pogrešek pri 1-3cm , prosimo za razumevanje