Neto Teža 0.5/1/3/7/15/20/30/90/150 Gramov GD100 Toplotno Prevodno Pasto Prilepite Mavca CPU hladilnika Spojina MB SSY SY ST KN

GD100 Termalne Paste:

Barva: Bela

Specifična Teža: 2.8 G/Cc

Toplotna Prevodnost: 1.094 W/M-K

Obratovalna Temperatura: -58~392 Stopinj Celzija

Pravi Strel Izdelka Sliki:

Značilnosti izdelka:

V skladu z RoHS in REACH zahteve za varovanje okolja.Visoko toplotno prevodnost, visoko izolativne, visoke temperature, mraz, nizka olje življenjske skupnosti, ki niso jedke.

Delovna načela:

Polnjenje vrzeli med grelnim elementom in hladilne naprave; Povečanje kontaktne površine, tako kot je za doseganje soundest toplotna prevodnost učinek.

Način uporabe:

To je normalno pojavov, če je malo silikonsko olje, ki plava nad.Prosimo, da pred uporabo dobro premešamo.Hranite prevlečene površine čiste in se uporabljajo neposredno s orodij (kot so strgalo, prst posteljica, itd.).

Toplo obvestilo:

Da otroci proč od njega.Če je zaužitju ali nenamerno pride v oči, ušesa, nos, usta,prosimo, sperite s čisto vodo ali poslati v bolnišnico, ko je to potrebno.

Shranjevanje:

Ohranjanje pri normalni temperaturi.Prosimo, pokrov je po uporabi, izogibanje nečistoče, kot so prah, ki imajo slab vpliv na toplotno prevodnost.

Madeže, Ki Korakom:

1. Prosimo, očistite površine vir toplote (CPU) in odvesti toplote naprave (hladilno telo) z suho tkiv.

2. Uporaba strgalo ali drugih orodij za razmaz termalne paste na CPU, in ni treba, da bris na sklop hladilnega telesa.

3. Termalne paste je treba zamazanih enakomerno na celotnem CPU površino.To lahko ne preveč tanek, tiskanih besed na to bi bilo treba zajeti.Niti ne preveč debel, debelina, kot so papir velikosti A4 bo bolje.Prosimo, da upoštevate naslednje slike.

Pošiljke:

1. Vsa naročila, bo poslana po zraku, ter nudimo brezplačno številko za sledenje.Sledenje in zasledovanje vaši pošti na spletu za celotno seveda, dokler ni izdana.Uživajte veliko varnejši in hitrejši nakupovalne izkušnje tukaj.

2. V roku treh delovnih dni, bo vaše naročilo parceli bomo poslali po preverjenih plačilo.

3. Podal času stanja:

Naše Storitve:

1. Bomo odgovori vaše sporočilo v enem delovnem dnevu.Vabimo vas, da komunicirajo z nami glede vseh vprašanj.

2. Mi lahko zagotovi unlabeled postavke, če imate zahteve.

3. Lahko nudimo OEM storitev, ne da bi količinskih omejitev.Prosimo, kontaktirajte nas za podrobnosti.

4. Če bi v večjem obsegu, lahko nudimo veliko boljšo ceno.

O Nas:

Foshan Visoko Prevodnost Electronics Co., Ltd.je specializirano za raziskave in razvoj, proizvodnja, prodaja in termalne paste, ki ponujajo OEM storitev po vsem svetu več blagovnih znamk.Smo nabrali več kot 15 let izkušenj, namenjali zagotavljanju bolj primerno toplotno Prevodno rešitev za vas.

Da Bi Darilo:

1. Ena strgalo, ki se uporablja za razmaz termalne paste.

2. Dva prsta posteljice, ki se uporablja za hranite prst čisto.

Oznake: rio prevodni gel, tok testenine, 15 mm heatsink, aluminijasti radiator za elektronske, ventilator za izračun, testenine, na primer s spajkanjem, hladilnik procesorja, DW69, cpu hladilnika, heatsink aluminija 80.

• Specifična Teža: 2.8
  • Ventilator Velikost: 0 palčni
  • barve: Bela
  • Uporaba: Procesor