1.1 kW AC 220V 380V 3-faze črv prestavi motor nizki hitrosti, velik navor za Industrijske Mešamo Mešanje Dviganje in Medu extractor

Ta postavka je prilagojena izdelek, to je na zalogi, čas dobave je 3 dni, hvala za vaše dojeti!

******************************Ta izdelek opisuje začetek************************

1.1 KW AC 220V 380V 3-faze črv prestavi motor nizki hitrosti, velik navor za Industrijske Mešamo Mešanje

Model: Y2-90S-4-075B5

AC Napetost: AC 220V 3-faze, ali AC 380V 3-faze (privzeto priključitev)

Frekvenca: 50 Hz/ 60 hz

Faza: trifazni

Trenutno: 2.89 A (na 380V)

Nazivna Moč: 1,1 kW (1,5 do HPp)

Neto Teža: za 22,5 KG

Povezovanje

Privzeto povezovanje je AC 380V 3-faze, če se želite povezati na AC 220V 3-faze, prosimo, glejte spodaj za povezovanje.

Dimenzija Risanje

3-fazni AC 380V(220V) Črv Prestavi Motor, Kliknite spodaj stanja, če si želite ogledati več:

******************************Ta izdelek opisujejo več****************************

Morda boste potrebovali:

Kako izbrati motor.

Morate potrditi Napetosti, Navor, Sestava, Delo pravilo.

Napetost: DC ali AC, vrednost Napetosti.

Struktura: pravim Kotom Izhodni Gredi, Naravnost Izhodni Gredi, Pojdi tja in Nazaj (batni motor), Linija, ki Delajo (linearni pogon).

Delo Pravilo: Kako dolgo deluje v obdobje?

Navor: Nenehno prizadeva, Navor, ne sme presegati 75% motorja Nazivni Navor.Takoj Deluje Navor, ne sme presegati motorja Nazivni Navor.

Ko motor obremenitve z nazivni navor, trenutno ne sme presegati motorja nazivni tok.Lahko namestite prevelik tok zaščita naprave, če je to potrebno.

Zakaj se motor ne zažene?

1).Če se vaš motor je izjemno nizke hitrosti motorja, njegovo vrtenje je treba upoštevati skrbno. 2).Ne povezave pravilne, ali drugih električnih delov, ki so v redu?

3).Vse izdelke iz naše trgovine so bile testirane pred odpremo, in najboljši paket.Če je še vedno težave, se obrnite na nas.

Namestite in Uporabljajte opombe:

Ne shranjujte ali uporabljajte v visoki temperaturi ali vlažno okolje, in se izognili plina okolje.

Stres na gredi aksialni smeri in radialni smeri, ne sme preseči svoje sposobnosti.

Ko namestite prestav/zobniki/jermenice na izhodni gredi, ne nenavadno stavke.

Ko popraviti motor, vijaki dolžina ne sme biti predolg, ali bo prekinil delih v notranjosti motorja.

O hrupu:

DC visoke hitrosti motornih bo prineslo malo hrupa, če zelo skrbi hrupa, vljudno prosimo, da nas kontaktirate.

Vse Razsežnosti Črpanja privzeta Merska Enota je "mm".

Sprejemamo plačilne metode, ki jih www.pgd-zalog.si Depozitni.Trenutno lahko plačate z Visa, MasterCard ali Bančno Nakazilo .Več možnosti plačila, bo dodana v bližnji prihodnosti.

Depozitni je varen, enostaven za uporabo in je BREZPLAČEN.Nobene potrebe ni, da ustvarite depozitni račun.Vse kar potrebujemo, je Alibaba.com Članstvo.Depozitni je brezplačno za kupce, vam ni treba plačati za Depozitni.

Sprejemamo tudi Western Union, Pay Pal .

Mi bomo poslali postavke v 1 do 3 dni, ko je prejel plačila.

Če ste naročilo, prosimo izberite način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina.Smo dostavo preko Kitajske Post Zraka Parceli/Mail privzeto, kar običajno traja od 15 do 35 dni.To je odvisno od destinacije, in učinek, cust oms, počitnice, vremenske razmere.

Če potrebujete hitreje dostave lahko izberete EMS/UPS/DHL/FEDEX/TNT, vendar kupec mora plačati ta express pristojbina.Če ste v Oddaljenem Področju UPS/DHL/FEDEX/TNT, pridržujemo si pravico zaračunati za Daljinsko z Doplačilom.

Prosimo, upoštevajte, da kupci, ki so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.Te dodatne pristojbine, ki se lahko zbirajo pri dostavi.

Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.

Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 15 dni od vašega prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje .Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, bo kupec je odgovoren za takšne škode ali izgube, in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

Kupec bo odgovorna za poštnine, da se vrnete elemente.

Mi smo odgovorni za škodo in izgubo v ladijski promet, čeprav škodo, je skoraj nemogoče.

Nudimo brezplačno zamenjavo v roku 15 dni od vašega prejema izdelka .Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.

Pred vrnitvijo artiklov, prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente logističnega podjetja, prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente, bomo exchange jih ASAP.

Pustite 5 zvezdic, če ste zadovoljni s tem nakupom.Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so moč našega dela.

Če ste nezadovoljni zaradi katerega koli razloga, pls obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije .Si bomo prizadevali, da vam pomagajo pri reševanju težav.

Če pustite negativne povratne informacije, preden se obrnete na nas, mislimo, da ste obupali vse storitve.

1. Fotografije in blagovne znamke pripadajo nam, kdor kopira od nas brez našega dovoljenja, se obravnavajo pravno dejanje!!!

Oznake: 380v timer, prestavi motor z, dolgo črv prestavi motor, orodje motorji na izmenični tok, Prestavi Motor, 220v motor, Servo motor 2kw, dc nizke hitrosti motorja, 220v ac motor, AC Motor.

• Frekvenca: 50 Hz/ 60 hz
  • Uporaba 2: oglaševanje, pisarniške, petrokemična, merilne naprave, razsvetljavo
  • Velikost: 464x195x261 mm
  • Neto Teža: Za 22,5 kg