100 kozarcev 12*21 cm Večkratno uporabo Bele Jasno Sebi Pečat Zadrgo Plastičnih Trgovini na Embalaži torbica Zip Lock mobilni telefon Lupini Dogodek Embalaža vrečko

100 kozarcev 12*21 cm Mobilni Telefon Primeru Plastično Zadrgo, Žepek vrečke z Visi Luknjo za Večkratno uporabo Zip Lock mobilni telefon Lupini Dogodek vrečke Pakiranje

Področje uporabe: Nepremočljiva, prah, vlaga,-dokazilo,ponovno sealable, lahko uporabljate znova in znova.Kot nalašč za nakit, izdelava, obrti, kostumografijo, Elektronski izdelki in dodatki itd Material: Visoko kakovost pregleden PP(Propene Polimer) Lastnosti: nestrupeno, brez okusa, živilskih vrečke pakiranje.Dobro tesnjenje, ni enostavno, da bi prekinil.V ziplock torba se enostavno zapre in recikliranje Barva:Jasno,+Bela; pregledna/svetlo in sijajni/black besede Mat Jasno,+Bela besede+Bela; prednji pregleden in nazaj prosojno/mat motnega/bela besede Mat Jasno,+Črna besede+Bela; prednji pregleden in nazaj prosojno/mat motnega/black besede Debelina:Dvojno plast 12 žic (1 žice =0.01 mm) Slog:Robu pritiskom na treh straneh, približno 0,5 cm edge pritiskom, približno 2,5 cm za del, ki se nad kosti trakovi.Velikost:velikost:12*21 cm notranja velikost :11*18 cm Prosojno belo Prosojno črno Jasno črno besedilo O Pošiljki:

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI svoj naslov za dostavo

4. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

5. Če še niste prejeli pošiljko v predvidenem roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

6.Prosim, ne odprete spora brez komunikacije , to je nepošteno za prodajalca .radi bi, da pomaga rešiti težave .

Vrnitev& Vračilo:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je nosi jih kupec.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO PLAČILO po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4.Prosimo, ne puščajte negativne povratne informacije brez komuniciranja , v nasprotnem primeru , ne bomo vam pokaže, vračilo ali vrniti .

Oznake: Polje Zakleni, nahrbtnik potovanja, kletka telefon, bluetooth zaklepanje vrat, nahrbtnik moški, zaklepanje timer, telefon zapora, 2019 vrečko, nahrbtnik usb, torbico za ženske, ramenski.

• izdelkov strukture: zadrgo trakovi
  • Funkcija: Zložljiva
  • Oblika: Kvadratni
  • Uporablja Prostor: Dnevna Soba