50pcs AC5801 Pisane Krono Čare Člen Kovinski Medenina kraljeve Krone Obesek

Material:Medenina

Lejt ba e:18*20 mm

1 palca=25.4 mm oziroma 1 mm=0.0393 palčni

Smo lahko mix barve,prosim, pustite da ugotavlja, kaj količino in katere barve si želite.

1. Bomo poslali paket v 1-3 delovnih dni preko Kitajske Post Air Mail ali ePacket po denar, je jasno.

Če želite izbrati fast shipping način, kot so EMS, DHL, prosimo, obrnite na nas.

O ladijski promet pristojbina, prosimo, glejte strani izdelka.Če vaše naročilo presega 300 evrov, brezplačna dostava po EMS, UPS, DHL ali!

2. Tukaj je ladijski promet metode, čas dostave in sledenje mesto:

Dostava Pot

Tranzitni Čas

Sledenje Spletni Strani

Kitajska Post Air Mail

Približno 15-30 delovnih dni

(Rusko: približno 30-60 dni)

www.17track.net

Epacket(samo za ZDA)

Približno 5-12 delovnih dni

www.ems.com

Ruski Zraka

Približno 25-40 delovnih dni

www.russianpost.ru/tracking20/

EMS

Približno 3-10 delovnih dni

www.ems.com

DHL

Približno 3-5 delovne dni

www.dhl.com

UPS

Približno 3-5 delovne dni

www.ups.com

1. Zagotavljamo vam, vsi izdelki so v dobrem stanju, preden smo poslali paket.Če je predmet, ki je zlomljeno, ko prejmete, nam takoj pišite v 24 urah za izmenjavo, reparing ali vračilo kupnine.

2. Če niste zadovoljni z predmete, ki zaradi svoje razlog, sprejemamo vrne ali zamenja predmete v 7 dneh po tem, ko ste prejeli paket, vendar ladijski promet pristojbina je na vas.

Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja je razvoj, ki smo iskreno vas vabimo, da se pusti pozitiven feeback za naše izdelke, če ste zadovoljni z njimi.Hvala!

Prosim, ne pusti negativne povratne enostavno.Če niste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, se najprej obrnite na nas, potrudili se bomo rešiti vašo težavo.

Na vsa vprašanja če imate, vas prosimo, da nas kontaktirate po trademanager, pusti sporočilo ali nam pišite.

Oznake: diy noge krono, cvet dekle tiara, čar filigransko, oznako diy krono, medenina keychain, medenina dekor, čar uho, ogrlica distančnik, poročne choker, baker tiara.

• Velikost: 18*20mm
  • Postavka Vrsta: Čare
  • Oem: sprejmite
  • Blagovna Znamka: LIPPO
  • stanje: Visoka Kakovost
  • Kovine Tipa: Baker
  • Fine ali Moda: Moda
  • Uporaba: Uhani
  • Material: Medenina
  • Številka Modela: AC5801
  • Slog: Moda čare nakit ugotovitve
  • Čare Tip: Drugo

Yozgatli Ibo
2020-10-27
As described, seller and responsible, recommend!!

VELIKA PROMOCIJA Afriške Neto Čipke Materiali Visoke Kakovosti Vezenje Forme Čipke francoski Čipke Saten Čipke z Bleščicami Poroko NI3266 Dobrodošli v naši trgovini ,uživajo nakupovanje tukaj! Tukaj so podrobnosti za čipke tkanin 1. Zaloga: artikel je na zalogi in pripravljeni na ladjo. 2. Širina: 50 /51 Dolžina:5yards. 3. Tip: Afriške Tkanine, Čipke 2019 4. Teža: približno 2kilogram/5yards 5. Stanje: novo blagovno Znamko in unworn 6. Pakiranje: 5yards/kos,15yards/snop 7.
Zunanji Smešno Mini Golf Igrača Nastavite Otroci Aktivno Učenje Zgodnjega Izobraževanja Športne Igre Uresničevanje Žogo Igrače Fantje In Dekleta Igrajo Žoga Igrača Zunanji Smešno Mini Golf Igrača Nastavite Otroci Aktivno Učenje Zgodnjega Izobraževanja Športne Igre Uresničevanje Žogo Igrače Fantje In Dekleta Igrajo Žoga Igrača Značilnosti izdelka: 1. Golf realne simulacije, lahko igrate golf na domu. 2. Začetek vesel, šport, golf, navdihujejo otroke strast 3. Vlak otrok praktične
10x Trobenta Popravilo Delov Položaja Vijaki za Glasbila Pribor Opis: Komplet 10 Trobenta Popravilo Delov Položaja Vijaki za Glasbila Pribor 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Primerni za trobento zamenjava in popravilo Lepe craftsmanhsip, priročen za uporabo Potrebni deli za zamenjavo Velikost Grafikona: L: Pribl. 25 mm/0.98 palčni Premer: Pribl. 4
Frizerski Las Škarje Za Rezanje Vijolično Zmaj 6 6.0 palčni na Frizerske Škarje Japonskega Jekla Package Seznam: Tip A: 1 Kos Škarje Za Rezanje Tip B: 1 Kos Škarje Za Rezanje Dodajte Vrečko Tip C: 1 Kos Škarje Za Redčenje Tip D: 1 Kos Škarje Za Redčenje Dodajte Vrečko Tip E: 1 Komplet (Rezanje+Redčenje) Tip F: 1 Komplet (Rezanje+Redčenje), Dodajte Vrečko Prilagodite Logotip Brezplačno Dragi