Ricoddaa Za Nintend Stikalo Silikonsko Ohišje Za Celotno Telo Varujejo Pokrov Anti-Slip Kože Za Nintendo Stikalo Veselje-Con Konzole Krmilnik

Za Nintend Stikalo Silikonsko Ohišje za Celotno Telo Varujejo Pokrov Anti-Slip Kože za Nintendo Stikalo Veselje-Con NS NX Konzole Krmilnik Igre Pribor

Značilnosti: Samo eno ščiti celotno telo, pokrov brez thumbstick kape, druge postavke, niso vključeni.Oblikovana za vaš Nintendo Stikalo Veselje-Con krmilnik, 100% vgradnjo, ne easy slide out in vztrajati vaš krmilnik vedno na novi videz.

Zaščitite vaš krmilnik iz udarec in strganje, preprečevanje abrase in povečujejo oprijem na napravi.

Iz visoko kakovostnega silikona, varno pritrdite na vaš krmilnik, omogoča nemoteno igranje izkušnje.

Kompaktne velikosti, lahek in prenosen, za vaše zunanje izvajanje.

Material: Silikon.Barva: črnega, rdeča, bela, modra

Paket Vključuje:

1 x polno telo primeru

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1) Če so v Braziliji , v čas dostave je 25-90 dni , ne glede na to, kakšno dostava pot, ker po meri.

2) Če ste sellect DHL/FedEx/TNT/UPS Hitrem, morda morali plačati nekaj davka, ko ste se prijavili polje.

3), Če ste iz Brazilije, Čila in Argentine , in izberite DHL/FedEx/TNT/UPS, prosimo, provise nam svojo davčno številko za pomoč, ko blago preide po meri fasterly.

4), Če ste iz Brazilije, Čila in Španija , in izberite UPS dostava pot, boste morali pokazati do plačila dokazilo, ko prideš na polje.

5), Če ste iz Švica, Švedska, Avstrija , in izberite TNT dostava pot, boste morali pokazati do plačila dokazilo, ko prideš na polje.

6), Če ste iz Nemčije , in izberite TNT dostava pot, prosimo, provise vaše podjetje kodo

7) Če je niste dobili vašo pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas .Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

1) Ste za 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2) Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje , posebni razlog za vrnitev, in številko naročila . 3) povrnili vam Bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4), Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. Če ste naročilo, pls izberite način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina.

2. Mi bomo poslali predmeti v 7 dneh, ko je vaše plačilo, je končan.

3. Ne moremo zagotoviti dostave v času, na način, zaradi razlik v carinski obračun krat v različnih državah, ki lahko vpliva, kako hitro so vaši proizvodi, ki se pregledujejo.

4. Pls upoštevajte, da ste resposible za vse morebitne dodatne carinske pristojbine, posredniške provizije, carin in davkov za uvoz v vaši državi.

5. Ladijskega pristojbine, ki ne vključuje nobenih uvoz davki in ste odgovorni za carine.

6. Ne bomo povračilo poštnine za zavrnjene pošiljke.

Napovedi:

1. Delamo v naši moči, da ponujajo vsaka stranka najboljšo storitev.

2. Povrnili vam bomo, če boste vrnete elemente v roku 7 dni po prejemu, na pogoj, da elemente, ki so v prvotno stanje.

3. Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili, kupci bodo odgovorni za tako škodo ali izgubo, in mi ne bo dal polno nadomestilo.

4. Kupci morali poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

5. Kupci bodo odgovorni za poštnine, da se vrnete elemente.

1) 8 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo . 2)Okvarjeni elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži , če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila .MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.pgd-zalog.si!

Oznake: fix nintendo stikalo krmilnika, sx os, igra s5, nintendo stikalo controlers, pilotski kabini nintendo stikalo, veselje con nintendo stikalo, crack stikalo, primeru nintendo stikalo, coover nintendo stikalo, igre nintendo stikalo.

• Nintendo Model: NINTENDO STIKALO
  • Številka Modela: Za Nintendo Stikalo
  • Funkcija 07: za nintend stikalo Silikona, Anti-Slip Case
  • Združljiv Znamko/Model: Nintendo