20PCS Debelo Nakit, Izdelava Kroglice 925 Sterling Srebro colorFindings Skladu Uhan Kavljem Earwire Za Kroglice Uhan

Velikost: 10*25 MM

Convertion: 1 mm=0.039 cm, 1 cm=25.4 mm Material: Srebro

Plačilo Celotno plačilo mora biti izvršeno v 15 dneh po naročilu. 2. Kupec je odgovoren za vse davke in / ali davki na njegovo državo Prevoz Brezplačno sledenje!Številko za sledenje bo poslano na vaš e-mail, ali lahko dobim v www.pgd-zalog.si po vaše naročilo dostavljeno.Če ne prejmete sledenje Numeber v roku 7 dni od potrjuje vaše plačilo, vas prosimo, obrnite na nas.Ime operaterja predvideni čas dobave na NAS (delovnih dni) EMS 5-13 dni DHL 2-8 dni ups 2-8 dni Federal Express 2-8 dni TNT 2-8 dni China Post letalom 15 do 40 dni (razen sezona) Hongkong Post Air Mail 12-35 dni (razen sezona) Pogoji Prodaje zavezali Smo se, da vam zagotovimo najboljše kakovosti storitev, najboljše storitve, če pustite svoje pozitivne povratne informacije bodo zelo hvaležni.Če niste popolnoma zadovoljni, vas prosimo, da nas priložnost, da reši težave, preden ga pustite negativne povratne informacije, ali odprite spora.Najlepša hvala.Vrnitev Izraze, ki Jih lahko vrnete elemente v izvirni paket v roku 2 dni po prejemu, če ne boste zadovoljni.Povrnili vam bomo ali poslali zamenjavo v roku 3 delovnih dni od prejema vrne element.Bodo nadomestila cena vaš element, zmanjšano za poštnino.O nas so blago trgu znan Yiwu strokovno nakit podjetja.Kot proizvajalec in trgovec različnih nakita (modni nakit, trgovina na debelo, trgovina na debelo z srebrni nakit) in drugi okraski, smo zagotoviti visoko kakovost, ki temelji na visoki kakovosti.Pišite nam Svoje kontaktne podatke bo vstavljena tukaj.Ustvarite lahko Nas kontaktirate oddelek, del prodajalca podrobnosti o Prodajalcu Podrobnosti strani pod "Profil" zavihek.Ko ustvarite prodajalec podrobnosti, lahko izberete, kateri seznam strani na vaš seznam Je vključenih poleg predloga za izbor.Če nimate stik z nami, ta del se odstrani iz predloge.

Oznake: umcho sterling srebrni uhani, sterling srebro francoski earwire, sterling srebro earingz, sterling srebrni uhani nit, asimetrične sterling srebrni uhani, monet sterling srebrni uhani, sterling srebrni kovanec earings, knjiga sterling srebrni uhani, živali sterling srebrni uhani, sterling srebrni uhani zircnia.

• Postavka Višina: 00cm
  • Element Širina: 1cm
  • Kovine Tipa: SREBRNA
  • Nakit Ugotovitve Tip: Zapirali & Kljuke