Srce Ročno Pisanje Pisma Stavek Posteljnina Določa Valentinovo Mikrovlaken Tolažnik Rjuhe Kritje Set Home Tekstilni Za Ljubitelje 135

Ime izdelka: Posteljnina Set Pakiranje Seznam: 1* Rjuhe Kritje + 1/2* Vzglavnik Primerih Tkanine: Microfiber Sezone: Pomlad, Poletje, Jesen, Zima celotno drop shipping model, ki temelji na dobavitelja, ki počne svoje delo dobro in izpolnjevanje naročil punctually in učinkovito.Zato je samoumevno, da je izbira pravega dobavitelja je eno, če ne najbolj pomemben korak k vzpostavitvi uspešne blagovne znamke.FIVERAM Opomnik: 1) Če potrebujete dodatno stanja na tekmo, se obrnite na nas. 2) Rjuhe Kritje se uporablja za kritje naš tolažnik ali krivdi, je brez polnjenja v notranjosti. 3) Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike. 3) Zaradi svetlobo in zaslon razlika, element, barvo se lahko nekoliko razlikujejo od slike. 4) Zaradi ročno izdelani po meri, prosimo, dovolite 3-5 cm velikost razlikujejo.

Sprejeti ODM/OEM Oblikovanje po Meri

Če imate sliko, ki vam je všeč, natisnjeni na rjuhe kritje, potem se lahko obrnete na nas, pošljite sliko nam.Kliknite izdelka sliki spodaj, da se naročite.

Q: 1.Ali ima vaša ponudba padec ladijskega prometa?A: Da, lahko.Q: 2.Kako sem lahko kupite veliko izdelek in ladijskega prometa, skupaj?A: lahko dal vse izdelka, ki vam je všeč v nakupovalni voziček,kraj, da skupaj in se dogovorite za plačilo.Q: 3.Lahko pošljete vse moje bi skupaj?A: Da, lahko.V: 4.Zakaj bi ne morem sledenje.A: Nekatere Države ne sodelujejo s kitajsko, pošta,država post office ni Pooblaščen sledenje podatkov na državo, da nas.Tako je samo na kitajskem sledenje podatkov.Q: 5.Ko bi lahko dobim svoje naročilo?A: China post air mail 25-45 dni na običajno pogoj za večino držav , 45-90 dni na posebej za to stanje, in v Oddaljenih državah.B:Epack: 15-30 dni na običajno pogoj za večino držav,45-60 dni na posebej za to stanje, in v Oddaljenih državah.Q: 6. Kako za Izmenjavo velikost v cm/Centimeter?A: 1 palca=2.54 cm.V: 7. Ali vaše podjetje lahko ponudi OEM storitev?A: Da, lahko.

Oznake: bedsheet posteljnina srce, simbol posteljni set, zapisana posteljni set, sodobna sheek rjuhe, almohadones fundas, fundas portail, črna vaflji rjuhe kritje, postelja udobje set, 220x240 rjuhe kritje, postelja srce.

• Material: 100% Poliester
  • Gostota Tkanine: 133X72
  • Paket: PE Vrečko
  • Razred: Razred A
  • Starostna Skupina: Odrasli
  • Uporaba: Doma
  • Tehnika: Reaktivni Tiskanje
  • vzorec: TISKANE
  • Vrsta: Rjuhe Kritje Določa
  • Polnjenje: NOBEN
  • Design: 6 design
  • Teža: 0.7-1.3kg
  • Številka Modela: IBDT184
  • Vzorec Tipa: Risanka
  • Tkanine, Štetje: 40
  • Uporaba Velikost: 1,5 m/1,8 m/2,0 m/1,2 m/1.35 m
  • Slog: Sodobno
  • Niti Štetje: 200TC
  • Prednosti: Ne mucke Ne zložljivi oder Št.
  • Vzorec Slog: Ljubezen pisanje

Visok Pritisk Hialuronska Svinčnik 2 v 1 za Ustnice Polnila Injektor Neinvaziven Razpršilo za 0,3 ml &0.5 ml Proti Gubam za Dviganje Injekcijske Igle Opis Izdelka: Tip: 2 v 1 je Hialuronska Kislina Pero Značilnost: Krvnih Žil Odstranitev, Za Pomlajevanje Kože, Temne Kolobarje, Gubam Odstranjevalec, Hujšanje, Vlažilec, Beljenje, Vlažilec Material: 316 Nerjavnega Jekla ( strokovno medicinsko iz nerjavečega jekla ) Vbrizgavanje glasnost: 0.3-0.5 ML Način Delovanja: Visok Pritisk Atomizacijo Vbrizgavanje
4x 8GB 32GB RAM RDIMM ECC REG DDR3 1333 MHz f HP ProLiant ML350 G6 ML370 G6 Dobrodošli V Naši Trgovini--- POWER KIT za DUAL CHANNEL 4x 8 GB = 32GB 4 Modula! DIMM DDR3 ECC PC3-10600R 1333 240pin CL9 Garantiert kompatibel für folgende HP Modelle HP ProLiant G6 BL2x220c HP ProLiant G6 BL280c HP ProLiant G6 BL460c HP ProLiant G6 BL490c HP ProLiant