Čar Srca Zapestnice Za Ženske 925 Srebro Srce Obeski Bangle Ženski

Čar Srca Zapestnice Za Ženske 925 Srebro Srce Obeski Bangle Ženski

Znamka:Aravant Prevleka:Srebrna Priložnostih:Stranka/Poroka/Darilo/Daily/Obletnica/Posla Opomba:ARAVANT vse nakit je tovarniško neposredno prodajo,vse nakit lahko na debelo

Stranka Vprašanja & Odgovori:

Dostava:

Mi ladja v vseh naših predmetov po vsem svetu v roku 48 ur po EMS/DHL ali Kitajska Post Air Mail /China Post, prevozni način, je odvisna od skupnih stroškov

Kako ohraniti sledenje z moje parcele?

Lahko sledenje pošiljke iz vaše naročilo podrobne informacije.

Kdaj lahko dobim blago?

Drugače je dobavni rok za različne države.Na splošno to bo trajalo približno 10-45 dni.

Ste za podporo padec ladijskega prometa?

Podpiramo Dropshipping, če ste dropshipping.prosim stik z nami.Za dropshipping, mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Ali imate veleprodajno ceno?

Da.Prosim stik z nami.Bomo ponudili dodatne popuste za debelo na podlagi naročila količino.

Politika Vračanja:

Zagotavljamo vam, vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.Nudimo celotno vračilo za vas,če izdelek nima kakovost problem.

Pišite nam :

Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala !

Povratne informacije :

1)Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund za dopust, veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, najlepša hvala !! 2)Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas.Hvala za vašo podporo !!!

Oznake: sterling srebro bracelit, Srebro 925, čar pandora, bangl, zapestnice moissanite, zapestnica femme gold rose, danes bangles, zapestnica za punco, za rojstni dan, bracelest srebro 925, nakit thaya.

• Glavni Kamen: NOBEN
  • Dolžina: 20.00cm
  • Spol: ŽENSKE
  • Strani Kamna: NOBEN
  • Blagovna Znamka: Aravant
  • O Ladijski: Brezplačna Dostava
  • Mednarodno Certificiranje: Da,
  • Vrsto Certifikata: GDTC
  • Zapestnice Tip: Verige & Link Zapestnice
  • Številka Modela: ARH269
  • Kovine Tipa: SREBRNA
  • Teža: 21.50g
  • Paket: OPP/vrečko Nakit polje
  • Anti-alergija: Da,
  • Ime izdelka: Moda Čar Zapestnice Nakit
  • stanje: 100% Čisto Nov
  • Tovarne: Da,Padec Ladijskega prometa za Podporo in trgovini na Debelo
  • Priložnosti: Obletnico Delovanja, Darilo, Zabavo, Poroko, Božično darilo
  • Obliko\vzorec: Srce
  • Garancija: Barva ne bo spremenila v črno,rdeče ali rjave barve
  • Slog: Trendy
  • Kovinskega Žiga: 925

Trustdavis 925 Trdna Real Funt Srebro Sintezo Pearl Kača Verige 16,5 cm Zapestnice Za Teen Ženske Dekle Nakit DA288 Material:100% 925 Sterling Silver Opomba:ta element je 100% 925 sterling silver, Mi smo z veseljem, če lahko testiranje po lokalnem Centru za Testiranje!
WOSTU 925 Sterling Srebro Ocean Srce Zapestnica Za Ženske, Modro Avstrijski Okrasnih Poroko Original Zapestnice Nakit CQB163 Garancija: Resnično 100% 925Sterling Srebro , Če ne , Polno Nadomestilo Postavke Ime: 2019 Prvotni Načrt 925 Sterling Srebrna Zapestnica Za Ženske Garancija: Resnično 100% 925Sterling Srebro , Če ne , Polno Nadomestilo Postavke Ime: 2019 Prvotni Načrt Verodostojno 100% 925 Sterling Srebrni Obesek Ogrlice Za Ženske