1pc na Prostem LED osvetlitev dozi Pribor Podzemni Kabel za Varstvo Rokav Priključek 4 Način Terminal

HW0004710

Specifikacija:

Nove blagovne znamke

Barva: Črna

Velikost: cca. 120*95*50mm

Nepremočljiva: IP68

Obratovalna Napetost: 250 - 450V

Tok: 10A

Funkcija:

Nepremočljiva in dustproof IP68 dozi.

Šok odporen proti vremenskim vplivom.

Lahko namestijo vodoravno in navpično kot zunanji dozi skriti električne povezave okoli vaše hiše in vse premoženje.

Se uporablja za povezavo na prostem luči in luči.

Enostaven za uporabo.

Trajno v uporabo.

Paket je vključeno:

1 x priključni dozi

Opomba:

Prosimo, počakajte malo velikosti napak zaradi ročnega merjenja.

Postavka barve prikazane v meniju fotografije lahko kažejo nekoliko drugačno na vaš računalnik, monitor, saj spremlja niso umerjeni enako.

EMS, DHL, FEDEX, UPS, ki so na voljo s popustom.

Vaše naročilo bo dobavljeno izhod preko Prodajalec Način Dostave Brez Številko za Sledenje in boste dobili

blaga znotraj 39-60 dni, prosimo, počakajte, da vaše paket potrpežljivo.

Če želite številko za sledenje, vljudno prosim plačati Kitajska Register Letalski Pošti, strošek.

Moveover, hitra dostava EMS, DHL, FEDEX, bodo porabili 5-15 delovnih dneh za vas, da svoje predmete, hvala.

Če ladjar ne ladjo iterms v vaši državi .

Pišite nam po e-pošti ali Ali TradeManager.Bomo poskušali naše najboljše, da vam pomaga !

Ste zadovoljstva in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našimi predmetov in storitev.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve,vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

Vašo spodbudo in podporo, ki je naše stalno naprej zagon.

Najlepša hvala!

Najboljše Želje!

Oznake: v terminal blok, dozi velikost, grelec zraka, priključek ip68, ključavnico električne dozi, abs ip68 polje, električni priključek industrijske, nepremočljiva žice, kabel ip68, priključek za led trak.

• Certificiranje: NOBEN
  • Blagovna Znamka: Mayitr
  • Številka Modela: Nepremočljiva Dozi

Socmom477
2020-11-17
Very good product

Opredeljujejo c2 60 mm Avtomobilskih uspela Modra Svetloba meter turbine povečanje napetosti vodo temp olja, tlak olja temp vakuumske 2.5 inch gauge Opredeljujejo C2 avtomobilskih uspela meter / tahometer / voltmeter / voda temperatura gauge / merilnik temperature olja / olje manometer / vakuumske gauge/ turbine povečanje gauge Blago: 2,5-palčni opredeljujejo C2 avtomobilskih refitted meter Velikost: 2.5-palčni (enakovreden 60 mm), površino debeline približno 44 mm Barva: gospod modra luč Material:
NIUBEAUTO 4pcs/veliko Izvirnih sončnega Sponke Priključek Za Chevrolet Spark NIUBEAUTO 4pcs/veliko Izvirnih sončnega Sponke Priključek Za Chevrolet Spark Auto Deli je zelo zapleteno, izdelki, če vam ne moremo 100% zagotoviti, da je isto kot pri tebi, prosim, prosim, da nas kontaktirate najprej za dvojno preverjanje, ali ne prevzemamo odgovornosti za izgubljeno, Hvala vam!
Nova Zunanja Zložljiva Zložljiva Silikonski Vedro Ribolov, Kampiranje Potovanja Avto Sod 10 L body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px;
Auto Daljinski Ključ 315/433MHz za Nissan Marca Qashqai Sončni Sylphy Tiida X-Trail, Alarm z ID46 CWTWB1U751 CWTWB1U816 CWTWB1U761 Opis: 1. Prodaja postavka je DIY daljinski izklop.Frekvenca 315MHz ali 433MHz, z ID46 prazno čip. 2. Daljinski ključ vsebuje ključne stanovanje, vezje, čip in baterije.Brez logotipa . 3. Boste morali program ključ in zmanjšanje rezilo na locl avtomobilske locksmith pred uporabo. 4. Ključ je primerna za FCC ID: CWTWB1U751