ZOOEFFBB Plus Velikost Moda Padec Seksi Enem Kosu Dolgimi Rokavi Jumpsuit Bodycon Oblačila igralne obleke Ženska Jumpsuits Ženske Oblačila

Velikost Prsi(cm) Pasu(cm) Bokov(cm) Dolžina(cm) CN NAS Euro S 4-6 32-34 86 66 92 145 M, 6-8 34 Do 36 91 71 97 146 L 8-10 36-38 96 76 102 147 XL 10-12 38-40 101 81 107 148 XXL 12-14 40-42 106 86 112 149 XXXL 14-16 42-44 111 91 117 150 4XL 16-18 44-46 116 96 122 151 5XL 18-20 46-48 121 111 127 152 O VELIKOSTI: 1. 1 palec=2.54 cm.Prosimo, upoštevajte velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberete neposredno na svoje navade.Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja. 2. Če menite, težko izbrati velikost ,vas prosimo, da se obrnete mewe vam bo dala nekaj predlog,ampak to je za vas zgolj kot referenca.BARVA RAZLIKA: Kot vsi vemo ,v različnih računalnikih prikaz barv drugače, barvo dejanski element, ki se lahko nekoliko razlikuje od naslednje slike.

1.Mi ladja od ponedeljka do sobote, razen praznikov.Prosim, pustite nam sporočilo, če želite spremeniti naslov za dostavo. 2.DHL / UPS / FEDEX / TNT / traja 3-7 delovnih dni, običajno. 3. Dostava čas med prazniki (Božič, Kitajsko Novo Leto, itd.) lahko traja dlje kot običajno čas.Prosimo, dodajte še 5-10 dni zamude.

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa sta pozdravila?Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Prosimo, kontaktirajte nas, če ste naročilo je več kot $200. Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Ko bo moje naročilo bo dobavljeno po plačilu?Običajno smo organizirali pošiljko v roku 3 dni.Včasih so lahko malo zamude zaradi slabega vremena ali nekaj nesreč, vendar moramo skupaj pošiljko v roku 7 dni.Kako sem lahko spremljali moje parcele?Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Oznake: roza plevela mlinček uk, pink poroka lok kravato, micromax q340 vtičnico, kenda pnevmatike 20x1 f 75, kendall mini obleke, powerbank samsung a5, lcd galaxy j8 amoled, mt03 smerniki pokrov, powerbank samsung a9.

• Material: Spandex
  • Blagovna Znamka: ZOOEFFBB
  • Velikost: S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
  • datum: 2020/8/29