LED Povečevalno Talna Svetilka, Stojalo Lupo 5x Lupa Poveča LED Osvetljeno Desk Lupo Svetlobe Žarnice Z Objemko Lepoto Lučka

Lepota Kozmetični 5x Povečevalno 220-240V LED Osvetljeno Desk Lupo Ličila Orodje Nitko Z Držalom

Opis:

To lupo svetilka je namenjena za terapevta, da oceni stranke kožo pravilno, ki je priljubljen pri jewelers, urarji, kozmetičarka in tako na, kot tudi.LED svetlobo vam lahko zagotovi s svetlo in prijetno svetlobo.Predstavljeni s 5x povečavo in visoke ločljivosti, vse bo v vaš pogled jasno, tudi obraza pore ali manjše napake.

Značilnosti: 5x Povečava ogledalo z visoko ločljivostjo lahko povečanje vsako podrobnost kože, jasno brez popačenje slike, ki omogoča, da enostavno narediti nežna ličila in pravilno nego.Indikatorska LED-lučka je shadowless, svetlo in ne-, ki je mehka in neškodljiv za oči. 2 v 1 design je za osvetlitev in povečevalno.Pomlad-uravnotežen roko ohranja leče stabilen na vseh zornih kotov, ki je podaljša za vir svetlobe in leča točno tam, kjer jih potrebujete.Zatič zagotavlja trajno in varno montažo na mizo ali pult.Bistveno orodje za lepoto, tatoo, itd.Zložljivi design, ki je priročen za lepoto na poti.

Specifikacije:

Material: Plastika

Opcijske Barve: Črna, Bela

Povečava: 5x

Napetost: 110V

Moč: 15W

Premer leče: 127mm / 5inch

Roko Dolžina: 52 cm * 2 / 20 inch * 2

Package Teža: 3000g

Tip: Lepota Lučka

Funkcije: Orodje Za Ličila

Paket Vključuje:

1 x povečave za celoten zaslon Nitko Z Držalom

1 x Ročni Opomba: Spoštovani kupec, prosimo, bodite prepričani, da nakup brez skrbi vtič prilagajanju.Mi bo zagotovila vmesnik za vas glede na različne države, standard, da se zagotovi njeno normalno uporabo.

O POVRATNIH INFORMACIJ:

Če ste zadovoljni z našimi izdelki, Pls, da nam 5 Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo, da reši vsak problem in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Mi vam bo dala pozitivne povratne informacije po prejemu plačila.Če ste nezadovoljni s svoje predmete, se prosimo obrnite na našo Customer Service.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!PLAČILO:

1) sprejemamo lipay, Zahodne Unije, TT.vse glavne kreditne kartice so sprejemljive z varno plačilo DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.O LADIJSKI:

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in PO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Smo prodajalec ni odgovoren dajatve, kupec je odgovoren za to.spora zaradi tega je nesmiselno.

9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala VRNITI ND REF U ND:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. ll vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO GORI, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, FTER TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov, če prod u ct (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Oznake: lučka tabl, desk krat, sin lučka, začasni tattoo, ozadje za rojstni dan, lučka lučka povečevalno, stopala lučka, talna svetilka, nastavite kontaktne leče, fringe lučka.

• Vir Svetlobe: LED Žarnice
  • Certificiranje: CCC
  • Številka Modela: Lepota Lupo Lučka
  • Vir Napajanja: Polnilna Baterija
  • Preklop Vrsta: Gumb za vklop
  • Je Svetil Vključeni: Da,
  • Strokovno Luč, Tip: Dekoracijo
  • Napetost: 240V
  • Uporaba: Strokovno
  • Je Zatemniti: Da,
  • Blagovna Znamka: Fdit
  • Telo Material: ABS
  • Garancija: eno leto
  • Zaključek: poliran krom
  • Namestite Slog: Prosto Stoječe
  • Značilnosti: LED Svetilka Kozmetičnega
  • Osnovna Vrsta: Drugo

Melyx281
2021-01-06
It come just for one week. My parents are happy with it.
Ovsyannikov02
2021-01-07
trusted seller

3Pcs Rdeči Avto Styling Avto Pedal Blazine Ne Zdrsne Avto Aluminija Ročni Menjalnik Rdeče Pedal Kritje Set Komplet Zavore, Sklopke stopalka za Plin Barva: Rdeča Material:Aluminij zlitine + PVC Dva majhna odbor: okoli 8.6 cm * 6.5 cm (najdaljša na najširšem mestu).štiri vijak stališče o 4.5 cm širok, da je manj kot 4.5 cm, širok manj kot 8.6 cm dolgo original avto pedal je mogoče namestiti. En velik odbor: o dolgo 15,2 cm * širok za 7,8 cm .štiri vijak stališče o 4.5