modname=ckeditor

4 V 1 Najnovejši Dirkalna Volan Za Nintend Stikalo JoyCon Ročaj Prijemala za Nintendo Stikalo NS Gamepad Dodatki 1.Pred shippping vsak elementi bodo testirali tudi.Mi lahko to storite : 1,nadzor Kakovosti:Vse video igre, rezervnih delov, morajo biti testirane v naše strokovno QC ekipa. 2,Dobavni rok: čas dobave je 1 ali 2 delovnih dneh. 4,Po službi:izkoristiti kakovost prvo načelo, ki daje prednost strankam. 5,model Izdelka: lahko ponudimo vse vrste rezervnih delov in dodatne opreme, na primer za xbox360,za Sony,Za Nindtendo in tako naprej. 6,Informacije: Imamo najnovejše informacije o video igre, rezervni deli za vse naše stranke. 7,Smo debelo in drobno dobavitelj za video igre vsaj 7 let, imamo bogate izkušnje.Značilnosti: 1.Posebej zasnovan za Nintendo Stikalo JoyCon Igre. 2.Natančno prilegajo palec prijemala in ergonomsko oblikovana Veselje-Con prijemala zaščititi svoje Veselje-Con kontrolorji iz vsakdanje obrabe, udarci in praskami 3.Zasnovan tako, da zagotavljajo boljši oprijem in večje udobje; kot nalašč za tiste, ki podaljša, visoko-stres gaming seje 4.En model za obe strani - Ker gre za posebno obliko, delovanje vsakega terminala in gumb lahko priročno, držeč primeru priključene. 5. Prijemala so enostavno namestiti in odstraniti.Specifikacija: Par ročaj & 1 Par Koles za Nintendo Stikalo Veselje-Con krmilnik, odlično namestitev, preprost za namestitev.Zaščita naprave pred dnevno praskami, umazanijo in obrabo, samostojna stikala. -Poln dostop do vseh gumbov, brez omejevanja igro ali gibanja. -Ergonomska oblika zagotavlja boljši oprijem in večjo udobno izkušnjo. -Kompaktne velikosti, lahek in ABS materiala, gladka in boljšo uporabniško izkušnjo.Obvestilo: 1. Prosimo, dovolite 1-2 cm napak zaradi ročnega merjenja.Prosimo, poskrbite, da boste ne moti, preden boste ponudbo. 2. Barve, ki je lahko drugačna kot razlika zaslonu.Prosimo za razumevanje.Opomba: igralne konzole je prikazano na sliki ne vključujejo samo oprijem oklepajih.Package includding:

1 Par Ročaj Prijemala +1 Par Krmiljenje Whells (4-V-1)

Par silikonski pokrovi ( Poslali naši zalogi barve Naključno . ) Opomba: Veselje-con Krmilnikom se ne Vključujejo !

Oznake: joycon stikalo, baterija e58, ns dirke kolo, rim, joycon, veselje con nintendo stikalo, Nadzor, X03, dirke volani, igre nintendo stikalo.

• Časom,: 1-3days delovnih dni
  • Združljiv Znamko/Model: Nintendo
  • Nintendo Model: NINTENDO STIKALO
  • Funkcija 1: 2 Par Igra Dirke Veselje con Krmilnik Dirke Volan
  • Funkcija: 4in1 Za Nintendo Stikalo Veselje Con Dirke Prijemala in Volan
  • Številka Modela: 4in1 Za Nintendo Stikalo Veselje Con Dirke Prijemala in Volan
  • kraj izvora: ShenZhen Kitajska
  • Številko Za Sledenje: Registrirani številko za sledenje
  • barve: 4 barve
  • Blagovna Znamka: MBCHIPSTAR
  • Združljiv: 4in1 Za Nintendo Stikalo Veselje Con Dirke Prijemala in Volan
  • QC: 100% Resnična Preizkušen enega po enega
  • Paket: Mehurček vrečko+Trdi papir polje

Cool Nurik 95
2020-12-17
Works perfect!
Kahleah Natrece Tate
2020-11-27
Plastic of very average quality plastic... Dear for what it is now always below French prices... So...

Brezplačna dostava B001 Newborn baby zavit v krpo klobuk fotografija rekvizitov, Kitajska trgovina dobavitelj virov Smo Caoxian royal aristocrats otroška oblačila, tovarne, specializirani smo v izdelavo kvačkane izdelke, ki vključujejo kvačkanje kapa klobuki z veliko različnih vrst živali oblika za dojenčke/otroke in odrasle, kvačkanje Kostum nastavite, kvačkanje torbe,kvačkanje glavo, crochet baby čevlji..lahko tudi preverite naše izdelke kategorije.znamka:
Avto Notranje zadeve Ornament na Dotik Tip Noč Lahka Streha Strop Magnet, Lučka za branje svetlobe Avto Notranje zadeve Ornament na Dotik Tip Noč Lahka Streha Strop Magnet, Lučka za branje svetlobe Specifikacije: Barva Svetlobe:Modra 、Bela 、Popolnoma Svetlo Material:ABS+LED Napetost:3,7 V dc Moč:2W Tok:320mA Čas Polnjenja:Cca 2h čas uporabe: Okoli 4h(polna) Velikost:10X1.2 CM Teža:126 g O Značilnosti: 1.Obstajajo 3 barve lahko choosed,držite
20 KOS/VELIKO Razpoložljivega Nitril Rokavice Varnost Dela Rokavice Hrane Prep Kuhanje Rokavice Kuhinja Nepremočljiva Storitev Čiščenja OPOMBA: Dragi prijatelj, Srečno Novo Leto!Zahvaljujemo se vam za vaše spremljajo, bomo uspešnejši v 2021!!!Kitajski Pomladni Festival je naš tradicionalni praznik, tako da imamo več počitnice.Vsi Kitajski bodo ljudje na počitnice.Storitve za stranke in navade & Skladišče, Ostali Čas : 10. februar 2021to 16. February2021, BODITE POZORNI NA: 1.