Nastavljiva Temperatura Nadzor Živali Topla Svetloba Inkubator Ogrevanja Svetilke Inkubator Izolacija Kmetijske Mehanizacije Ohranjanje Toplote

Opis:

To toploto ohranjanje svetlobe lahko absorbirajo hladnega zraka v telo, toploto in dajejo ven vroč zrak z vtičnico.Je visoko ogrevanje učinkovitost, blage količine zraka, ki so primerni za mala plemenskih polje, inkubatorju, da živali pozimi toplo.

Značilnosti: ohišje je iz premium plastike, negorljiv, visoke temperature odporen in vzdržljiv v uporabi.S 3 LED za osvetlitev.Svetloba je mehka in ni jarek, ki ne ovirajo normalnega spanja živali.Primerna za želv, kuščar, hrček in druge živali, v majhnosti.Temperatura izhodni zrak se lahko prilagodi glede na indoor temp zaradi svoje nastavljiv 3 prestave izhodne moči.Enostaven za namestitev na okova, primerni za E27 tipa.

Specifikacije:

Pogoj: 100% Čisto Nov

Material: Plastika + Kovina

Barva: Črna

Napetost Vhodna napetost: 220V

Kroglica Količina: 3 LED

Primerni za okova: E27

Nadzor Temperature Stikalo: 3 prestave

Moč: 5~100W

Vtičnice Temperatura Zraka: 40~90℃

Uporaba Področje: ≤ 1m&;2;

Osnove Vijak Premer: pribl. 2.6 cm / 1.0 palca

Lučka Velikost: pribl. 13 x 14 cm / 5.1 x 5.5 palčni

Teža: pribl. 313 g

Paket Je Vključeno:

1 x Toplote Ohranjanje Svetlobe

Opomba:

1. Prosimo, dovolite 0-2 cm napak zaradi ročnega merjenja.Hvala za vaše razumevanje.

2. Monitorji niso umerjeni enako, postavka barve prikazane v meniju fotografije lahko kažejo nekoliko drugačno od pravega predmeta.Prosimo, da pravega, kot standard.

Ohišje je iz premium plastike, negorljiv, visoke temperature odporen in vzdržljiv v uporabi

Primerna za želv, kuščar, hrček in druge živali, v majhnosti

Temperatura izhodni zrak se lahko prilagodi glede na indoor temp zaradi svoje nastavljiv 3 prestave izhodna moč

Enostaven za namestitev na okova, primerni za E27 tip

O Povratne Informacije

Če ste zadovoljni z našimi izdelki, Pls, da nam 5 Zvezdic

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo, da reši vsak problem in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.Mi vam bo dala pozitivne povratne informacije po prejemu plačila.Če ste nezadovoljni s svoje predmete, se prosimo obrnite na našo Customer Service.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Plačilo

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

O Ladijski

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku, prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

8. Smo prodajalec ni odgovoren uvoznih dajatev, kupec je odgovoren za to.Vse spore, ki jih povzroča to je nesmiselno.

9. BR kupec, prosimo, navedite cpf ali cnpj, bo bolje za vas, da se je bolj hitro.hvala

Vrne in Vračilo

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Oznake: električni inkubator, solor kmetija luči, napajanje za 3 a, celotno utomatic inkubator, mala dim, kmetije sveti rdeče, bejba, lučka, žarnica toplote, kmetije grelec, inkubator krmilnik.

• Vrsta: Piščanec Toplote Lučka
  • Vir Napajanja: POLNJENJE
  • Padec ladijskega prometa: Da,
  • Čas Polnjenja: 6 ur