Bordure Naravnega Kamna Kaplja Vode Reiki nihalo Obesek Crystal Kremena itd Čare Amulet Modni Nakit 10pcs

Pozornost, Prosim!

Brezplačna dostava za vsa naročila.Način dostave je odvisna od zneska naročila in cilj.

1. Če boste plačali za vse postavke ceno, ki Smo jih ni zagotovila številko za sledenje za mala naročila.

2. Če boste plačali za vse elemente, cena > $10,nudimo brezplačno številko za sledenje za naročilo.

3.Če boste plačali za vse elemente, cena > $200, paket bodo nadgradili express dostava po DHL ali EMS .

Stranke lahko mešane da različno blago.

Količina: 10 kosov

Velikost:(približno)33x22mm/kos

Teža:(približno)6gram/kos

Stanje: Novo Blagovno Znamko

Konverzije:25.4 mm=1 cm, 5carats=1 gram

Prosimo opozorilo: Boste prejeli podobnih kosov kot sliko.

Fotografije ne prikazujejo dejanskih velikosti, prosimo, oglejte si Opis za velikost podrobnosti.

Barve lahko zelo rahlo zaradi barvo umerjanje vsakega posameznika monitor.

DOSTAVA

Pozornost, Prosim!

smo mednarodno prodajalec iz Kitajske celine.PROSIMO, BODITE POTRPEŽLJIVI!Smo ponavadi ponujajo standardne mednarodne letalom.Lahko bi približno 10 do 25 delovnih dni za dostavo.Če imate kakršno koli vprašanje ali kakršno koli posebno zahtevo, prosim, obrnite na nas.bomo odgovoriti v 24 urah zaradi časa, razlika med nami.

Prevoznik Ime

Oceno Časa, ki je v Tranzitu

Sledenje Storitve

DHL

Približno 3-5 dni

www.dhl.com

UPS

Približno 3-5 dni

www.ups.com

EMS

Približno 5-7 dni

www.ems.com

Kitajska Post Zraka

Približno 15-25 dni

www.intmail.183.com

HKPOST

Približno 15-20 dni

www.hongkongpost.com

Če potrebujete kakršne koli ugodne cene, hitro dostavo, dobrodošli, da nas kontaktirate.

Opombe

Naš čas dostave je običajno 15 do 25 dni, ampak zato, ker je ravno mednarodna letalska pošta, včasih je lahko odložena, malo ali manjka.Če ne boste prejeli, vaš izdelek v roku 25 dni, se prosim, ne mi negativne povratne informacije, in ne odpirajte ohišja.Po 25 dneh, če ste še vedno dobivajo svoje predmete, prosim email mi, da bom lahko reševanju razmer asap.Jaz bi za dobro komunikacijo, kot tudi odlično poslovni ugled in ne negativne povratne informacije, ali spore.Hvala za vsakega kupca.Vaše zadovoljstvo je moja #1 cilj.Če si res ne more sprejeti naše pošiljke politike,prosimo, dvakrat premislite, preden jih kupite.Vsa vprašanja, vas prosimo, da nas vprašati, preden jih kupite.

POVRATNE informacije

Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da so naši poslovni razvoj, smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto.Hvala! :) Če ste arenot zadovoljni z izdelkom in storitvijo,prosimo, prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli negotive in in nevtralno mnenje.Bomo poskušali naše najboljše, da prepričajo.Hvala! :)

Hvala in srečno nakupovanje!

Oznake: vijak t6, c24 wpl, hladilnik playstation, vrečko igra, guipur, ps2 nalepka, aptx ll, čoln paddl, za ps2 slim, 220v potenciometer.

• Kovine Tipa: Silver Plated
  • Spol: Unisex
  • Slog: Evropa In Amerika
  • Funkcija: Zdravljenje Čakre Amulet