1pcs motorno kolo, Bron Barve, Olja, Gorivo, Plin Skp Goriva Plinskega Rezervoarja za Olje Skp Kritje za Harley Dyna Givs Plina Skp Nočni Vlak 96-14

Značilnosti:

Pogoj:100% Čisto Nov

Količina : 1 Kos

Material: Gredice Aluminija

Vijak-v odvajati skp

Postavka Barve: Kot Na Sliki Kažejo,

Poprodajnem Element.Enostavna namestitev, brez pouka vključeni.

Vgradnjo:

Ustreza za leto 1996&do Vseh Harley, Izvirne in Poprodajnem,

plinski rezervoar, ki sprejema park-slog, ki niso izpuščeni vijak v skp.(vsi modeli z enim vijakom v plin skp)

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila. 3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo. 8. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in vaš pad#. 3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: plinska bomba harley, arašidovo tank, harle davidson skp, honda cb300r vetrobransko steklo, davidson harley, plovila fotografija, harley davidson dediščine softail classic, davidson harley cesti kralj, harley davidson ventil skp, davidson harley givs.

• Postavka Vrsta: Zajema & Okrasni Ornamenti
  • Element Teža: 0.1kg
  • Blagovna Znamka: PRIVOŠČITE UPANJE
  • Motobike, Da: Harley-Davidson