OLFA AK-1 22501 Modeliranje Umetnosti Nož w/25 Kos Rezila Hobi Orodja za Rezanje Opremo

Priporočljivo Potrebna Orodja:

Specifikacija

Proizvajalec:OLFA

Vključeni: OLFA AK-1 22501 Modeliranje Umetnosti Nož x 1/Kos, rezila x 25/Kos

To je zelo profesionalno orodje, prosimo, uporabite to zelo previdno.

Opombe: Zadušitev prosimo, hranite stran od otrok.Ta Model Orodja, Potrebna tehnologija in znanje za uporabo.Vsa orodja, nastavitve podrobnosti so določene glede na proizvajalca, nismo odgovorni za napake.Cene izdelkov ne vključujejo DAVEK na CARINSKO v vaši državi.

O Pošiljki: Naše ponudbe, se spodbuja z brezplačnim prevozom (izbrane države)s priporočeno air mail, običajno pod 2 KG.Ko je naročilo poslano, ne bo vedno kratkem premoru za sledenje podatkov, da začnete posodobitev.Lahko preverite svoje sledenje podatkov v vaše naročilo stanje.Lahko spremljate tudi na spletne strani tretje osebe.če še niste seznanjeni z njim.pomagamo vam, da spremljate to.Običajno lokalni distribucijski center(post office) potrebujejo 10-15 dni(Evropski, Azija),10-25 dni(Severna Amerika,Avstralija),30-60 dni(Južna Amerika) dostavo.če niste recive vaš paket v 30 dneh(Evropski, Azija),40 dni(Severna Amerika,Avstralija),60 dni(Južna Amerika).prosimo, uporabite številko za sledenje, da prejmemo vaše paket, Iz skoraj pošti na vaš sprejem naslov.Prosimo, da nam vaš pravi naslov.ali je vaša parcela ne bo dostave uspešno.

Pišite Nam: lahko nas kontaktirate po www.pgd-zalog.si sporočilo sistema, ki običajno sporočilo bomo odgovorili v 1 delovnem dnevu.če obstaja kakršen koli težave, se obrnite na nas, bomo poskušali naši moči, da vam pomagamo.Lahko se obrnete tudi www.pgd-zalog.si storitev za stranke.

O na Zalogi: Smo tudi prodajati naše izdelke v druge platforme ali spletni strani.tako je drobcen malo možnosti, da izdelka, ki ste ga kupili je na zalogi.običajno kontaktirali vas v 1-2 dneh.Prosimo, da naročilo prekliče prijazno.mi smo zato se opravičujemo za napake.če je bilo zgodilo.smo torej se opravičujem za to.ponudili vam bomo popust ali kupon za izkazujemo spoštovanje do vas.uporabite ga lahko na naslednji nakup.hvala vam za vaše razumevanje.

Druge Politike: Resen Kupec, Le!Prosimo, kraj, da samo, če se strinjate z vsemi POGOJI

Oznake: fotoaparat sg906, rotacijski nož olfa 45mm, nož olfa, vibracijska orodja za rezanje, papir skalpelom, nož olfa, model zakovice, nož tiskovine, hobi orodij za modeliranje, rezalni mlin.

• Starostni Razpon: Odrasli
  • Številka Modela: AK-1
  • Material: Kovin in Plastike
  • Opozorilo: Hranite stran od Otrok