50pcs 6 mm L Tip Hitro Povezovanje 90 Stopinj Rit Hitre Pnevmatske Priključke Cevni Fitingi, z Nizkim pritiskom Megle za Hlajenje Šobe za Orodje

Tehnični podatki: Material:PVC Tlak:0-1MPa Priključek Vmesnik velikost: 6 mm Obratovalna temperatura: 0-60 stopinj Celzija Paket vključuje: 50 kos priključki Prednost: Hitro namestitev, preprost in prilagodljiv,prihranek prostora.Tudi po namestitvi, smer cevi lahko spremenite prosto.Posebna zasnova slip lock priključek, da bi bilo bolj priročno, in dela, ki varčujejo za odklop .Prosimo, Upoštevajte,: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.PLAČILO: Preden vaše naročilo,prosimo, potrdite podrobnosti z nami, če imate na zahtevo na predmete.Prosimo, da plačilo v roku 3 dni od naročila, če je to mogoče.POŠILJKE: 1. Priprava Čas:potrebujemo 1-2 delovnih dni za pripravo vaše naročilo glede na naše numberous naročil vsak dan. 2. Prosimo, še enkrat preverite vaš naslov, ko se vpišete v www.pgd-zalog.si,če jo želite spremeniti, preden smo jih pošiljajo ven, 3. Parcela sledenje podatkov poizvedbo, lahko preverite vaš ladijskega informacije iz naslednje povezave z sledenje št.: www.17track.net/en ( kopiraj to, da brskalnik) 1. Če ste zadovoljni z našimi predmetov in naših storitev,vas prosimo, vzemite si minuto, da nas pusti possitive povratne informacije z vseh 5 zvezdic .bomo ga cenijo. 2. Kakršne koli težave,se obrnite na nas, prosimo, hranite proč od negativne povratne informacije.Mi lahko za vas najboljšo rešitev.

Oznake: šotor priključki plastike, ward vode rit, priključek žice, megla šoba slip zaklepanje, šoba predela, komolec pvc, vroči zrak hitro 861dw, cabl priključek, zapestnica priključki plastike, pvc ventil 90.

• Številka Modela: 10595
  • Značilnosti: Slip zaklepanje Hitro povezavo
  • Vrt Vode, Priključek Vrsta: L vrsta priključka
  • Material: Plastični