Univerzalni Seksi Dama Boginja Palico Prestavna Ročica Menjalnika Ročico Za Ročno Avto Limuzino Coupe Crossover Suv Vagon Hatchback Tovornjak

Opisi Izdelkov

Specifikacije:

Material: Hladno litega smole in kovinski material.

Velikost: 53(L) x70(W)x105(H)mm.

Luknjami 8 mm-12 mm v premeru, luknjo globine 3 cm.

Barva: Rdeča

Garancija: 1 Leto omejeni garanciji

Paket vključuje: 1 prestavna ročica, 3 gume rokav, 5 ohranjanje vijak 1 h ex tipko.

Značilnosti:

To občutljivo gumb narejen s svetlečim konča, in oblikovan s pametno videz.

Stroga in trda opremljanja,dobave boste boljše delovanje v udobno razumejo, lahko pomaga povečati duhov varne vožnje medtem dvig stanje vašega avtomobila.

To je dobra izbira za vas, da posodobite vaš avto.

Direktna zamenjava za originalne gumb, brez spremembe je potrebno.

Vgradnjo :

Univerzalni paše za večino avtomobilov,ki so primerni za vse priročnik za prestavno ročico gumb avto , nekaj samodejno prestavno ročico gumb avto so na voljo tudi!

Opomba:

1.Ta izdelek je primeren za vse priročnik za avto, del avtomatski menjalnik prestavi glavo na voljo tudi!

2.Začasno nezmožen za namestitev z gumbom za zaklep!

3.To orodje glavo ni primeren za buick excelle, LuZi, Beijing hyundai accent in isti model orodja modelov!

4.Ne morete namestiti, poleg povratne prestavi v enega bloka!

Slike Izdelkov

Opombe:

1. Tam lahko imajo 1-3cm Napaka zaradi roko ukrep.Hvala za vaše razumevanje.

2. Monitorji niso umerjeni enako, postavka barve prikazane v meniju fotografije lahko kažejo nekoliko drugačno od pravega predmeta.Prosimo, da pravega, kot standard.

3. Prosimo, preverite vaše meritve z roko stražar, preden ga kupite.

O Pošiljki

1. Naš ladijski promet storitev, bo ladja vaše paket in dostavili na vaš coustomer, kot vam je všeč.Hitro ali najboljšo ceno.Nudimo vam možnosti in fleksibilnosti.

2. Priporočamo vam svetujemo, da izberete www.pgd-zalog.si Standardna Dostava ko težo, ki je manj kot 2 kg zaradi zagotavlja Logistične Podatke za Sledenje, Učinkovito Carinjenje, Hitreje Logistika Spora Ravnanje, In Po-Prodajnih Storitev za Vračilo One-Stop Logistične Rešitve za Kupce.

3. Vaše naročilo bo ladja v 24-72 urah, ko potrdite plačilo( ne vključuje počitnice, in ne vključuje izdelkov, ki se zahtevajo po meri in montaža po naročilu).

4. Logistika podrobnosti preiskave platforme:

1) www.pgd-zalog.si bo prikazal logistiki sledenje podatkov neposredno na strani s podrobnostmi naročila, da.

2) www.pgd-zalog.si Standardna Dostava spremljanje Logistike Spletni strani://global.cainiao.com/

3) Druge spremljanje Logistike Spletno stran: https://www.17track.net/en

5. Uvozne dajatve in davki, ki niso zajeti v redu cena.Kupci, ki so zavezana k plačilu uvoznih dajatev, se obrnite na lokalni carinski za podrobnosti.

Povratne informacije

Oznake: vrtljivi gumb orodja, kasun zvočnik, vrata zaklepanje nepremočljiva, ford kuga škatle za rokavice, orodje gumb shift, vagon, fiat avto premika gumb, majica tovornjak, državni udar, hentaii slika gola.

• Leto: Vsa Leta
  • Postavka Dolžina: 17cm
  • Ime Modela: Univerzalni
  • Element Širina: 10cm
  • Vrsta Materiala: Hladno litega smole & kovin
  • Element Teža: 300g
  • Zunanje Testiranje Certificiranje: CCC
  • Postavka Višina: 8cm

Naty42 27
2020-09-17
Canan Uyumaz97
2020-09-17
Busterlovr16
2020-09-04
Victorbuzhnitsa
2020-09-22
It has arrived very well packed and fast. It's very nice and looks like it's good quality. Now you have to put it in the car.
El Jairo 123
2020-09-04
top!

Eko styler styling gel oljčno olje 235 ml DescriptionIt je izdelan z 100% čistega oljčnega olja.Oljčno olje pomaga lasišče naravno uravnavajo svoje vlažilne sistem, pritegnejo vlago in ohranja, medtem ko nadzor frizz.Delam za vse vrste las.NAČIN USEApply na suhe ali mokre lase.Delo želeno količino skozi lase in ustvarite želeni slog.
MeterMall 120Pcs Pet Prešitih Robčki Solza Znamke Odstranjevalec Čiščenje Mokre Brisače Odstranjevalec Pet Oči Negovalni Robčki Opis: Postavka vrsta: Pet Robčki Uporablja predmet: pes Material: netkan tekstil Paket vključuje: 120Pcs Pet Robčki Opombe: 1-2 cm, napaka, lahko obstajajo zaradi ročnega meritve, vljudno prosim razumeti.Barve odstopanja se lahko razlikuje zaradi različnih nastavitve zaslona.
Zeegle Kuhinja Talna Obloga Preproge Dnevna Soba Otroci spalnica Postelji Področju Preprogo Hodnik Vhod Anti-slip Kopel Preproge 15416 Kuhinja Mat Priporočilo 11120 15784 Izdelkov Podrobnosti: 1.Material: Poliester Vlaken Površine, Goba Interlayer 2.Velikost :40x60cm+40x120cm, 50x80cm+50x160cm, 60x90cm+60x180cm, 60x180cm, 50x160cm, 50x120cm, 40x120cm, 60x90cm, 50x80cm, 40x60cm, itd. 3.Uporablja Obsega: Hodnik; Vhod, Vrata; na Prostem;
25 mm, širina Varnostni Odsevni prenos Toplote Vinyl Film DIY Srebro, Železo na Odsevni Trak Za Oblačila Opis izdelka Navodila ★ Kraj strani plastično folijo gor in ravno na spali oblačila, nato pokrov vroče film s plastjo krpo, nato pa uporabite električni likalnik nad 125 stopinj (suhe vroče), potem večkrat železa za 20-30 sekund.Samo, ko se raztopina za fizične sobni temperaturi, odtrgajte zaščitno folijo. O Ladijski ★1.Večina