hvala za sodelovanje in razumevanje. [Značilnosti izdelka :] 1 , izdelek z neodvisno embalaža polje in škatli . 2 , z lupino, vijak , žebelj steno in nohtov steno vijak , s dekoracijo tablet zhegeli ( vijaki mesto, lepanje ) . 3 , ujemanje z vijakom priročno ( odjemalec ) 4 , vse majhna embalaža, vrečke za pakiranje . 5 , proizvode, material, plastični surovine 6 , glede na vaše potrebe obdelavo odprtin posebej [Glavna uporaba :] Plastično ohišje, ker, in focalization geografskih razlik v obsegu različna imena različnih uporablja tudi za industrijske glavni nepremočljiva dozi , nepremočljiva instrumenta polje , nepremočljiva pv dozi , itd nepremočljiva polje predvsem za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem, električni , komunikacije , v gasilske objekte , jekla puddling , kemični , elektronski , moč , železniške , gradnja mesto , rudnik in kamnoloma , letališča , penzioni , ladje , veliki tovarni , obalne tovarne , oprema , odvajanje pomola odplak objektonesnaževanje okolja .Žice, priključki železa ohišje diy instrument primeru elektronski stanovanj izdelkov projekta polje 325*160*150 mm, iz železa namizno ohišje ime Proizvoda : Železo ohišje Izdelkov model : BDA40006(W325)+BTS Izdelkov barve : A1 --svetlo sivi barvi , A2--črna , A5-RDEČA , A6-MODRA specifikacija Proizvoda; 325*160*150mm [ 12.79*6.30*5.91 palčni ] Material: Železo materiala ,ABS PLASTIKA Material in barvo lahko customiz Kaj lahko storimo za vas ? (1) svile zaslon in tampo tisk (2) površine, končna (3) digitalni tisk (4) membrana, ki poskušajo vam napad (5) rezkanje, vrtanje, narezovanje in izsekavanje (6) posebni materiali in barve (7) custom design ohišja (8) iskanje gumbi Opomba: Imamo 2 barve A1 --SVETLO SIVI barvi, A2-- črna , A5-RDEČA, A6-MODRA A5 v naši zalogi.Ko opravite naročilo, pls pustite sporočilo za nas, kakšne barve so vam všeč , če ne , bomo dostava izvajajo naključno.Dostava: izdelki so poslane iz Kitajske z Letalom, doseže večina držav v 10 do 30 delovnih dni.Čas dostave je odvisen od destinacije in druge dejavnike, lahko traja do 30 delovnih dneh.Plačilo: sprejemamo alipay tukaj.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Druge Politike: Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije po prejemu plačila.Pišite nam, če niste zadovoljni s točko, ko ga prejmete.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete email in bomo odgovor, da boste čim prej.Resen Kupec, Le!Prosimo, kraj ponudbo le, če se strinjate z vsemi pogoji.Pogosta VPRAŠANJA: Q:Kako lahko plačam za svoj nakup?A: sprejemamo naslednje plačilne metode: cridet kartice; moneybooker;T/T;western union.V:Koliko stane, da se ladja v moji državi?A:Paket manj kot 2 Kg, ki bodo dobavljeni z China Post Letalom, ki je brezplačno dostavo v 26 državah, kot sledi: zda, Združeno Kraljestvo; Avstralija; Brazilija; Kanada; Italija; Turčija; Španija; Malezija; Francija; Rusija; Švedska; Nova Zelandija; Norveška Švica; Japonskem, Tajskem; Irska; Izrael; Belgija; Poljska; Južna Koreja; Avstrija; Nemčija, Danska; Singapur.Druge države in paket nad 2 Kg, ki imajo kupci privoščiti celotnega ladijskega stroškov.Q:ali obstaja Številko za sledenje za moj predmet?A: Da, smo ladjo, da vsak s svojo Številko za Sledenje, in si lahko ogledate pošiljko staus na ustrezni spletni strani.Q:ali je ta izdelek prišel z drobno paket?O: Smo zapisali, pakiranje podrobnosti o opisu vsakega izdelka, prosimo preverite, hvala vam!Q:sem prodajalca,rad bi, da nakup več kosov vaš element, kaj je veleprodajno ceno?A: Zdravo,hvala za vaše vprašanje, če bi želeli, da kupujejo velike količine, prosimo, pošljite e-pošto na nas, vam bomo najboljšo ceno, hvala!

US $ 3.9 / Cena

US $ 36 / Cena

US $ 24 / Cena

US $ 0.85 / Cena

US $ 50 / Cena

US $ 10.6 / Cena

US $ 18.1 / Cena

US $ za 13,5 / Cena

Oznake: polje plastičnih projekta, polje, diy elektronskih, električni projekta polje, aikos plastični primeru, profesionalno elektroniko ohišje, din ohišje diy, ohišje lcd, caseier diy primeru, primeru instrumenta, aluminijasto ohišje okvir za elektronske.

• Številka Modela: BDA40006(W325)+BTS
  • Blagovna Znamka: RTKLM
  • Prilagajanje: Cut-out ; tiskarske storitve
  • kraj izvora: Guandong Kitajske(Celinska)