10pcs/veliko KTA1659A-Y KTA1659A KTA1659 TO220F Novo izvirno Čisto nov original

Dobrodošli v Shenzhen Shilihe Electronics Co., Ltd. (elektronske komponente, trgovina) garancije, Če ima blago napako, jih je treba nadomestiti z novimi, v roku 7 dni po prejemu blaga (kupec mora vrniti vse odprtimi trgovskega blaga) nudimo brezplačno popravilo storitev v enem letu po nakupu.V prvem mesecu, bomo plačali tovornega ceste (od nas, da vašo lokacijo); po enega meseca od nakupa, mora kupec plačati v dveh oblikah tovora.Bomo dobili vrnjene artikle in vam bomo poslali zamenjavo elementov v najkrajšem možnem času.Naša garancija ne velja za izdelek, ki je poškodovan ali ne deluje pravilno zaradi nepravilne uporabe ali namestitev komponente.način plačila poskrbite, Da vaš plačilni račun je na voljo pred oddajo ponudbe.Vsa plačila morajo biti v roku 7 dni od prejema blaga.Če je res težko za vas, da plača za izdelek, se obrnite na nas prvi in vam bomo pomagali rešiti.Če imate kakšne posebne zahteve za podrobnosti članka, prosim, pustite opomba o vašem naročilu.vrsta prevoza: lahko dosežemo naše izdelke po vsem svetu.Hongkong Post China Post Express Express Express Podjetje blago, je treba poslati v roku treh dni po prejemu plačila.Poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo in kontaktna telefonska številka pravilna, ko bo ponudbo.Lahko spremljate vaš izdelek, stanje na mestu po tem, ko je vaš izdelek poslan.Uvozne dajatve ali funkcijo, Uvozne dajatve, davke in druge stroške, ki so nastali na vaši strani in niso vključeni v ceno blaga.Ti stroški bremenijo kupca.Pogajanja z carinski za določanje teh dodatnih pre nakup stroškov.Potrditev podrobnosti za dostavo računa.Na primer, kako veliko ceno, bi mi napišite na tovorni list je račun, ali kako naj opišem člena, itd.Komentarji, Kot so vaši komentarji zelo pomembno, da se naš razvoj, smo iskreno vas vabimo, da nam da pozitiven komentar, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitvami.Najlepša hvala za vaš čas.Naš program bo dal isto komentarje po svoje pozitivne komentarje Prosimo, da nas kontaktirate, preden nevtralne ali negativne komentarje in mi bo prizadevajo za rešitev problema.Najlepša hvala za vašo podporo, želimo vam vesel dan!

Oznake: a1659a, kta1659, k se 13005, Plavajoče Žogo, Streljanje Igre, flex tesnilo prilepite pregledi, flex trak pregledi, puhasto konj, tlm temelj pregledi, Nogavice Gel, cevi unblocker vaja.

• Blagovna Znamka: Firstshake
  • stanje: Nova
  • Vrsta: Regulator Napetosti

DIY Kalkulator Števec Elektroniko, Komplet z Akril Primeru LCD-Zaslon Multi-purpose Elektronski Kalkulator Števec Računalništvo S tem DIY kalkulator števec za vgradnjo v vozilo, lahko naredite pisane LCD kalkulator števec sami.Ta elektronski kalkulator je prikazana z LCD1602, ki je zelo lepo in kul, tudi s praktičnimi funkcijami.To je še posebej primeren za elektroniko domače mojstre.Ta kalkulator igra veliko vlogo za skupne aritmetične operacije in elektronske računalništvo,