Naravno Oranžno Sadra Selenit Saten Spar Žogo Quartz Področju Ročno Masažo Kristalno Kroglo Zdravljenje Feng Shui Dekor Opremo 30mm

Naravno Oranžno Sadra Selenit Saten Spar Žogo Mineral Kremen Področju Ročno Masažo Kristalno Kroglo Zdravljenje Feng Shui Dekor Opremo 30mm

Material:Naravni Pomarančni Sadra Selenit Saten Spar Kamna

Oblika:Sfere Žogo

Velikosti:30 mm

Uporaba:Dekor Zdravljenje Fengshui Chacra Darilo

Količina:1 Kos

Opomba:

1.Zato, ker je narejen po naravni kamen,izdelek boste dobili, se lahko nekoliko razlikuje od na sliki,hvala vam za vaše razumevanje.

2.Če želite, drug material ali velikosti,prosimo, obrnite na nas.hvala

3.Kamniti material, ki prihajajo iz naravnega kamna .biti izdelani ročno .je dar naravnih jih ne bo 100% popolna.morda so malo crack ali majhnih napak,in imajo lahko barvno odstopanje prosimo za razumevanje.

4.Slika je samo za referenco, prosimo, preverite dejansko velikost.

Imamo naše tovarne in design team.

Imamo naše blagovne znamke "jeaxi"

Osredotočeni smo na naravni kamen, kristali dekor in zdravljenje reiki energijski center.

Ustrezne evidence .Padec ladijskega prometa in trgovini na debelo, so zelo dobrodošli.

Opomba:

1.Barve ne smejo videti natanko tako, kot je videti na fotografiji v resničnem življenju zaradi razlike med računalniški monitorji in prostim očesom barva razlika.

2. Kot ročno merjenje , prosimo, dovolite 1-2 cm merilni pogrešek .Hvala!

3.Če ste trgovec na debelo ,ki jih želite kupiti veliko naših izdelkov ,vam bomo ugodno ceno!

Če vas slučajno zanima meri izdelka ,se obrnite na nas!!!

Naj vas zanima grosistični ceni in po meri izdelka, se obrnite na nas!!!

Prepričan sem, da je pravo stvar, ki jo morate zdaj.

Ne oklevajte, ponudb zdaj in nikoli ne zamudite.Boste prejeli paket vsebuje kot je opisano spodaj.

Pošiljko

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če niste prejeli vašega naročila po 30 dneh od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

Vrnitev\Vračilo

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 60 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.Tam so NOEXCEPTIONS!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje posebnega razloga za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgd-zalog.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

Garancija

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: selenit kroglice, gem področju, selenit stick, klasast žoga torba, feng huang, ips zaslon prenosnik acer, feng shui, desert rose selenit, električna masaža kamna, žogo crystal.

• Uporaba: Dekor Zdravljenje Fengshui Chacra Darilo
  • Velikost: 30 mm
  • Slog: Sodobno
  • Regionalna Funkcija: Kitajska