5630 LED Bar Svetlobe 5630 SMD 36LEDs/50 cm LED trakove DC 24V 5630 LED Cev Trdi LED Trakovi, Žarnice Brezplačna dostava

Opis Izdelka: 100% Čisto Nov.Super svetla 5630 SMD vrh LED, visoko intenzivnostjo in zanesljivost.Dolga življenjska doba znaša 50.000+ ur, Nizka poraba energije, Popolnoma gladko in tudi svetloba širi, reševanje neenakomeren svetlobna problem Ultra-bright, ampak teče na nizke temperature, Visoka svetilnost, nizka poraba, dolga življenjska, preprosta vgradnja, proizvodnja zelo prilagodljiv, Dekorativni učinek je briljanten, varčevanja z energijo, varstva okolja.

Specifikacija: * Dolžina: 50 CM Napetost: DC24V Čip: SMD 5630/5730 36leds Garancija: 2 leto Življenjska doba: 50.000 ur Stopnjo Zaščite: IP44 Reže: U tip Aluminij Zlitine Režo barva:toplo bela:3200k-3500k, čisto bela:6000k-7000k, hladno bela:7000k-10000

Slika:

Uporaba: Notranje opreme, kot dekoracijo za dom, hotel, KTV, bar, disko, klub itd.Arhitekturno projektiranje, kot Dekorativna razsvetljava stavb, edge razsvetljava dekoracija itd.Oglas projekta, kot na Prostem, osvetljeni znaki, reklamni dekoracijo itd.Prikaz design, kot dekoracijo pijače kabinet, čevelj, kabinet, nakit števec itd.Podvodna razsvetljava inženiring, kot dekoracija rezervoar rib , akvarij, vodnjak itd.Mesto polepšanje, landscape design, počitnice dekoracijo in tako naprej.

Pošiljko

[ 1] Elementi bodo poslani v roku 2-3 delovnih dni po plačilu preverjanje.

Predmeti bodo pregledani pred odpremo.

[2] Poslal Hongkong Pošti ali China Post, če elementi, teža 2 kg manj.

[3] Predmetov bo poslal, da bi naslov, prosimo, potrdite, vam naslov za dostavo tekmo, da bi naslov

[4] Če je niste dobili vašo pošiljko v roku datum izteka roka uporabnosti , prosimo, obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in odgovor v 24 urah.

[5] Dostave metode:

Vrnitev In Garancija

2 leti omejena Garancija proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen postavke napačno delovanje ali telesno poškodovanih jih kupec).

Blaga s težavo v 7 dneh po prejemu, ki ste jih poslali nazaj za brezplačno popravilo, zamenjavo ali povračilo(popolno ali delno, glede na različne situacije).

Blaga s težavo po 1 mesecih po prejemu, ki ste jih poslali nazaj za brezplačno popravilo.Za popravila, menjava, polno vračilo denarja, bomo nosi enkrat pristojbina, Shipping stroški so kriti s tako prodajalca in kupca na pol.

Povratne informacije:

To bo zelo dobrodošel, če naredite nam uslugo, da nas pusti pozitivne povratne informacije, ko ste zadovoljni z našo blago " in kakovosti naših storitev.

Če obstaja nekaj, kar se ne strinja s, vključno z blagom " kakovost, ali naših storitev, vas prosimo, da mi poveš, kadarkoli, mi bi poskušali naše najboljše, da odpravite težave.Vaš predlog in razumevanje je zelo dobrodošel!Mi bi poskušali naše najboljše, za izboljšanje naših izdelkov", kakovosti in naših storitev nenehno, da vam lahko bolje.Najlepša hvala za vašo podporo!

Oznake: 24 v tovornjak, kovinski led bar, modri trak, medenina led bar, težko led trakovi, led konec vrstice, lučka led cev, led trakovi, trdi mala, led toga trakovi, led t8 cev.

• Značilnosti: Varčevanje Z Energijo
  • Certificiranje: ce
  • Širina: 1.8cm
  • Vir Svetlobe: LED Žarnice
  • Vir Napajanja: DC
  • Telo Material: Aluminij
  • Napetost: 24V
  • Moč: 7w
  • Uporaba: Industrijska
  • Postavka Vrsta: Bar Luči
  • Blagovna Znamka: JOYPJLIT
  • Je Zatemniti: Da,
  • Osnovna Vrsta: NOBEN
  • Garancija: 2 Leti
  • Številka Modela: 5630-36led-12v
  • Dolžina: 50cm

Prazno Pletilne Igle Primeru Potovanja, Shranjevanje Organizator Skladiščenje Vrečka za Krožno Pletenje Igle in Drugi Dodatki Vrečko body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px;
Domače Pisarne V Mirovanju Škatla Za Shranjevanje Svinčnik Imetnik Namizja Za Shranjevanje Majhnih Pripomočkov Za Zbiranje Set Domače Pisarne V Mirovanju Škatla Za Shranjevanje Svinčnik Imetnik Namizja Za Shranjevanje Majhnih Pripomočkov Za Zbiranje Set Ta izdelek morate zbrati in pritrdite z vijaki za sebe, ampak montaža je zelo enostavno, lahko se nanašajo na video: proizvod prišel z vijaki. Velikost izdelka: dolga 220mm X široko 108mm X visoko 118mm. Teža:
USB Polnilne 20 LED v Okviru Kabineta Svetlobe PIR Senzor Gibanja Svetlobe Za Omaro Omaro Omari, Kuhinje, Stopnice Korak Noč Svetlobe USB Polnilne 20 LED v Okviru Kabineta Svetlobe PIR Senzor Gibanja Svetlobe Za Omaro Omaro Omari, Kuhinje, Stopnice Korak Noč Svetlobe Značilnost: Uporaba naprednih PIR senzorjev tehnologijo, se bo samodejno prižgejo, ko je predlog zazna vnos zaznavanja območje znotraj 120 stopinj in 2-3 metrov. 3 ure, čas polnjenja lahko dela 400-500 čas senzor